پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد ظهر یکشنبه ۲۱ دی ماه از سازمان های مدیریت پسماند و میادین شهرداری بازدیدهایی سرزده بعمل آورد.
بر اساس این گزارش، مهرداد سیاهپور ریاست جدید سازمان مدیریت پسماند با توجه به مدیریت های کشوری که در کارنامه کاری خود دارد، از باتجربه ترین مدیران شهرداری خرم آباد محسوب می شود متاسفانه در محل کار حضور نداشت که طی تماسی تلفنی، حضور خود را جهت بازدید میدانی از سکوی زباله اعلام داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با معاونت و کارشناسان سازمان پسماند به تحلیل و بررسی برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت این سازمان پرداخت و روند اجرای برنامه ها را پیگیر شد .

سپس به سازمان میادین میوه و تره بار رفت و با امید ساکی ریاست میادین دیدار و گفت و گو کرد .

امید ساکی که به دلیل رضایت مردمی و غرفه داران میدان تره بار از وی، مورد تقدیر رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد قرار گرفت ناگفته هایی داشت : مناطق از رفع سد معبر شهر عاجز هستند؛ رفع سد معبر را به بخش خصوصی واگذار کنید.

رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری خرم آباد افزود: طی چند وقت گذشته بازارچه های هفتگی فعالی داشتیم ولی متاسفانه به علت عدم جمع آوری دستفروشان توسط مناطق ، دستفروش ترجیح می دهد اجناس خود را در معابر مرکز شهر به فروش برساند و نتیجه اش تعطیلی و بی رونقی بازارچه ها و سد معبر در مرکز شهر می شود.

امید ساکی از ساخت سردیس شهید همیشه زنده وطن سیدنورخدا موسوی توسط سازمان میادین شهرداری خرم آباد خبر داد و گفت : سردیس شهید بزرگوار سردار سید نورخدا موسوی به دستور اکید جناب شریفی مقدم شهردار محترم شهر خرم آباد با طرح نجم سهیلی هنرمند خرم آبادی توسط سازمان میادین در دست ساخت است .

  بر پایه این خبر، پرسنل سازمان مدیریت پسماند و سازمان میادین میوه و تره بار مشکلات خود را که بیشتر آنها مالی بود با رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در میان گذاشتند.

 رستم کوشکی طی سخنانی امیدبخش به پرسنل سازمان های پسماند و میادین قول داد در صحن علنی شورا مشکلات این عزیزان زحمتکش را مطرح و انتظارات آنان را با مدیریت شهری و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر در میان بگذارد .
خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: