پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد :
یکصد و بیست و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار بررسی نهایی تجمیع عوارض ۱۴۰۰ به ریاست رستم کوشکی برگزار شد .
رستم کوشکی در آغاز کلام، گفت: سنوات گذشته همکارانی در شهرداری  پست های مدیریتی برعهده داشته اند که پس از عزل و برکناری، هیچ گونه استفاده ای از تجربیات مدیران باسابقه نمی شود؛ متاسفانه این موضوع در تمام ادوار وجود داشته و مختص زمان حال نیست، انتظار داریم مدیریت شهری تغییر رویه دهد و از تجربه مدیران سابق در اتاق های فکر استفاده نماید.

مرد عرصه علم و سیاست، شفاف بیان داشت: ظرفیت های عظیمی که سالها تجربه کسب کرده و مدیریت مناطق و سازمان ها را برعهده داشته اند به حاشیه رانده و فقط وقت کشی می کنند، حقوق ماهیانه آنها از یک کارمند زحمتکش بیشتر است ولی در عمل، کوچکترین قدم و قلمی برای مدیریت شهری برنمی دارند که این خود جای تامل و تاسف دارد‌.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد سخنان خود را شفاف تر کرد: زحمات امور مدیریت شهری به عهده ۲۰ درصد از نیروهای شهرداری است زیرا عده زیادی از نیروها تحت عنوان کارگر تنظیف و یا فضای سبز در شهرداری استخدام و پس از مدت بسیار کوتاهی پشت میزنشین شده اند و هرگز حاضر نیستند به جایگاه اولیه خود برگردند در صورتی که باید اهرم قانونی در شهرداری وجود داشته باشد و هر کارگری حداقل ده سال در پست استخدامی خود بماند و بعد از ده سال پشت میزنشین شود .

این چهره ورزشی و دانشگاهی شورای اسلامی شهر خرم آباد با ورود به مقوله مهم سدمعبر، اذعان داشت: رفع سد معبر با توجه به کمبود نیروی کنترل کننده عملا تعطیل و پیاده روها توسط دستفروشان اشغال شده ؛ بازارچه های هفتگی از رونق افتاده و دستفروشان از عدم نظارت جهت رفع سدمعبر استفاده و ترجیح می دهند در هسته مرکزی شهر اجناس خود را به فروش برسانند که سبب ایجاد مزاحمت های فراوانی برای مردم می شوند.

رستم کوشکی، بهارمالگه را هم فراموش نکرد: بهارمالگه یکی از ظرفیت های بسیار مهم فرهنگی و گردشگری شهر خرم آباد است که طی دوسال اخیر به دلایلی همچون سیل و کرونا تعطیل شده ، ان شاء الله تا فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ جامعه به روال عادی برگردد و بهارمالگه با آیتم های فرهنگی و گردشگری بیشتر و بهتری به اقتصاد شهر بویژه سازمان میادین میوه و تره بار کمک شایانی داشته باشد .

باتجربه ترین عضو دور پنجم شورای اسلامی شهر خرم آباد به بازدید سرزده خود از سازمان مدیریت پسماند گریزی زد: در زمان مدیریت سابق، سازمان پسماند ۴ برنامه به شورا ارائه داد که با پیگیری های بعمل آمده متوجه شدیم متاسفانه هیچ کدام اجرایی نشده اند ؛ امیدواریم جناب سیاهپور مدیریت جدید سازمان شرایطی فراهم تا سیستم ها به روزرسانی شوند و بتوان از این زباله ها که سرمایه گذاران آن را طلای کثیف می خوانند، بهره برداری بیشتری داشته باشیم .

رستم کوشکی به وعده خود وفا کرد و در صحن علنی از نارضایتی مردم مبنی بر حضور ماهیگیران در دریاچه کیو سخن گفت : متاسفانه عده ای از همشهریان جهت تفریح و ماهیگیری فضای پیاده روی دریاچه کیو را اشغال کرده اند و این اقدام نارضایتی دیگر همشهریان را در پی داشته، بنابراین از مدیریت شهری انتظار داریم فضایی کارشناسی شده ویژه ی ماهیگیران در دریاچه بهشت و یا زیباکنار در نظر بگیرند تا این عزیزان به تفریح مورد علاقه خود پرداخته و همچنین با راه اندازی سایت ماهیگیری گامی بزرگ در جهت جذب توریست و توسعه صنعت گردشگری برداریم.

رستم‌کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در پایان جلسه، از زحمات امید ساکی مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار با اهداء لوح، تقدیر بعمل آورد .

خبرنگار: مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: