پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
مدیریت شهری در دوره پنجم شورای اسلامی شهر لشت‌نشاء مبلغ حدود دو میلیارد تومان بدهی بر جای مانده از سنوات گذشته شهرداری را پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی گیتی آنلاین در لشت نشاء (استان گیلان) در دوره پنجم شورای اسلامی شهر لشت‌نشاء، مدیریت شهری از بابت باقیمانده بدهی سنوات گذشته همچون جایگاه CNG با مشارکت بخش خصوصی مبلغ حدود ۸۵۰ میلیون تومان، شرکت دهقان دشت ۱۴۰ میلیون تومان، پروژه آسفالت بابت دو پیمانکار بیش از ۱۴۰ میلیون تومان، پروژه سنگفرش و فضای مکث روبه‌روی باشگاه تختی بالاجورشر ۶۰ میلیون تومان پرداخت کرده است.

شهرداری لشت‌نشاء چندی پیش به ارائه گزارش عملکرد در قالب بنر و بروشور مبادرت ورزید که در آن به پرداخت بدهی‌های دیگری نیز اشاره شده است. بر این اساس، بدهی مربوط به کود آلی و پسماند به مبلغ یکصد میلیون تومان، اداره دارایی ۶۰ میلیون تومان، بیمه تأمین اجتماعی ۷۰ میلیون تومان، شن‌ریزی معابر شهری ۳۰ میلیون تومان، تجهیزات راهنمایی و رانندگی و آتش‌نشانی ۱۹ میلیون تومان و سایر بدهی‌های مورد نظر ۳۳۵ میلیون تومان که در مجموع با احتساب پرداخت‌هایی که ابتدائا به آن اشاره شد، مبلغی معادل یک میلیارد و ۸۰۴ میلیون تومان پرداخت شده است.

گفتنی است این پرداخت‌ها آنچنان که در بنر عملکرد شهرداری نیز درج شده، شامل کلیه پرداخت‌های مربوط به بدهی‌های باقی‌مانده از سنوات قبل نیست. به عنوان مثال، در یک مورد می‌توان به پرداخت بدهی مربوط به احدی از پیمانکاران به نام آقای قوامی به مبلغ حدود ۸۰ میلیون تومان اشاره کرد که توسط مدیریت شهری در دوره پنجم شورای اسلامی شهر انجام پذیرفته است‌ که قطعا با صرف نظر از جزئیات، پرداخت این میزان از بدهی‌های باقی‌مانده از سنوات قبل در بازه زمانی مورد نظر و با عنایت به شرایط خاصی که در این بازه زمانی از جهات مختلف بر شهرداری و مجموعه مدیریت شهری حاکم بود، در تاریخ شهرداری لشت‌نشاء بی‌سابقه می‌باشد.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: