پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۴
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: روند پذیرش و جذب نیرو در آموزش و پرورش استان در دو سال اخیر جهش چشمگیری داشته است.
 گیتی آنلاین- به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش- احمد علی موهبتی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: در حوزه نوسازی مدارس و ساخت و سازی فضاها در سیستان و بلوچستان نهضت بزرگی رقم خورده که در نوع خود کم‌نظیر است.
وی افزود:  همه مشکلات و موانع حاکم بر شرایط موجود جامعه، خوشبختانه در آموزش و پرورش استان اقدامات خوب، ارزنده و ماندگاری اتفاق افتاده که هنوز هم جای کار دارد.
وی تصریح کرد: روند پذیرش و جذب نیرو در آموزش و پرورش استان در دو سال اخیر جهش چشمگیری داشته و امیدواریم این مولفه مهم و تاثیرگذار در سنوات آتی هم استمرار داشته باشد.
وی بیان کرد: در بخش جذب اعتبارات دولتی و آورده خیرین در حوزه نوسازی و ساخت و ساز فضاهای مختلف نیز نهضت بزرگی رقم خورده که در نوع خود در بین استان‌های کشور کم نظیر است.
 استاندار ادامه داد: یکی از مهمترین مشکلات و چالش‌های پیش روی آموزش و پرورش استان، افزایش جمعیت دانش‌آموزی و کمبود شدید فضای آموزشی است که تا ۵ سال آینده شرایط را سخت و دشوار می‌کند و باید با تدبیر و برنامه‌ریزی در این خصوص چاره جویی نمود.
موهبتی با اشاره به شرایط آموزش های مجازی و غیر حضوری و آمار ارائه شده از دانش آموزانی که به این ظرفیت‌ها دسترسی ندارند، خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان نیازمند توجه جدی همه بخش‌ها اعم از دولتی و غیردولتی به ویژه همراهی و همیاری خیرین و مجموعه‌های دلسوز دانش آموزان این سامان هستیم.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان گفت: همراهی و همدلی خانواده ها و ظرفیت این نهاد اجتماعی در تحقق اهداف نظام آموزشی و راه افتادن یک جنبش و نهضت فرهنگی و اجتماعی در راستای تامین ابزار و تجهیزات آموزشی به ویژه وسایل الکترونیکی برای دانش آموزان یک ضرورت است.
استاندار خواستار بهره گیری از ظرفیت دستگاه ها و نهادهای مختلف با هدف تبیین و تشریح شرایط خاص آموزش و پرورش و همراهی آنان با برنامه ها و فعالیتهای دستگاه تعلیم و تربیت استان برای کاهش آسیب‌ها و مشکلات شد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: