پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت:با تخصیص سهمیه استخدامی ماده ۲۸ به تعداد ۳ هزار و ۱۵۵ نفر در هر سال، در یک دوره پنج ساله نرخ نیروی انسانی استان به میانگین کشوری خواهد رسید.
گیتی آنلاین- به نقل از اداره اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حمیدرضا رخشانی در این خصوص گفت: در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز سیستان و بلوچستان افزایش سهمیه استخدامی ماده ۲۸ و طرح خرید خدمات آموزشی یک اولویت و ضرورت است.
وی افزود: در سال تحصیلی جاری ۸۲۵ هزار و ۱۵۲ دانش آموز با هدایت و راهبری ۳۱ هزار و ۳۳۰ نفر نیروی انسانی در مدارس استان مشغول به تحصیل هستند.
وی تصریح کرد: در سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ با به کارگیری ظرفیت‌های مختلف اعم از سرباز معلمین، خرید خدمات آموزشی، ورودی استخدامی ماده ۲۸، دانشگاه فرهنگیان و مواردی از این قبیل، کمبود تعداد ۱۰ هزار و ۲۴۸ نیرو در استان را پوشش داده ایم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز به دنبال افزایش سهمیه استخدامی ماده ۲۸ و توسعه طرح خرید خدمات آموزشی هستیم و با تخصیص تعداد ۳ هزار و ۱۵۵ نفر در هر سال در یک دوره پنج ساله نرخ نیروی انسانی استان به میانگین کشوری خواهد رسید.
رخشانی گفت: در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سال جاری تعداد ۳۸۳۴ نفر پذیرش خواهند شد و تعداد ۱۶۰۶ نفر نیروی جدید وارد دانشگاه فرهنگیان استان شده اند.
وی با اشاره به وضعیت پوشش اینترنت و زیرساخت‌های مخابراتی در مدارس استان اظهار داشت: از مجموعه ۲۶۷۱ مدرسه شهری تعداد ۲۴۱۱ مدرسه به اینترنت متصل و از مجموعه ۵۶۲۹ مدرسه روستایی نیز تعداد ۱۳۳۹ مدرسه دارای اینترنت هستند و از ظرفیت ADSL، همراه اول، ایرانسل، رایتل و های‌وب بهره گیری می کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: از مجموع ۸۲۵ هزار و ۱۵۲ دانش‌آموز استان بر اساس اطلاعات اخذ شده و خود اظهاری صورت گرفته، تعداد ۱۰۷ هزار و ۸۶۱ دانش آموز استان با استفاده از تبلت و ۳۵۱ هزار و ۱۸۵ نفر از آموزشهای الکترونیکی بهره‌مند می‌شوند. رخشانی ادامه داد: تاکنون تعداد ۵۵۱۳ تبلت از طریق کمیته امداد حضرت امام،مرکز امار ایران، سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، بنیاد خیریه گیتی نژاد و اهدایی خیرین به دانش‌آموزان استان اختصاص یافته است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: