پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۷
فرمانده انتظامی استان گفت: درعملیات مشترک ماموران پلیس امنیت عمومی، قاچاقچی فلز جیوه دستگیر شد.
سردار طاهری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: در عملیات مشترک ماموران پلیس امنیت عمومی و اداره اطلاعات شهرستان سراوان فردی قاچاقچی که در منزل خود اقدام به دپوی مقادیری قابل توجه فلز جیوه قاچاق کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
وی افزود: در بازرسی از منزل این فرد علاوه بر کشف یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه چهار تیغه خشاب و 91 فشنگ جنگی مربوطه، مقدار 414 کیلوگرم جیوه قاچاق با کاربرد در ساخت لوازم پزشکی، دندانپزشکی، لوازم الکترونیکی و... به ارزش 20 میلیارد ریال کشف شد.
وی تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و تلاش ماموران انتظامی شهرستان "ایرانشهر" یک باند بزرگ قاچاق و ترانزیت شیر خشک به خارج از کشور منهدم و 3 دستگاه تریلی حامل 75 تن شیر خشک قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال توقیف شد.
وی ادامه داد: در این رابطه 3 فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان گفت:جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستانهای "ایرانشهر " و " سراوان " ،طی 2عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری چند ساعته با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی ضمن دستگیری 7 سوداگر مرگ در مجموع مقدار یک تن و 31کیلو و 800گرم تریاک را کشف کردند.
طاهری افزود: در این 2 عملیات 3دستگاه پژو 405 توقیف و 3 قبضه سلاح کلاش بهمراه140 فشنگ جنگی کشف شد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: