پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۲
شب سال نو، 861 اتومبیل در سراسر فرانسه به آتش کشیده شد
گیتی آنلاین- به نقل از خبرگزاری "اسپوتنیک"؛ طبق داده های طبقه بندی شده پلیس و ژاندارمری کشور فرانسه، یک سال پیش، هزار و 457 حمله آتش سوزی ثبت شد یک رکورد در تاریخ این کشور است.

این بار، نهادهای انتظامی تعداد خودروهای سوخته را در لیست حوادث پس از جشن سال نو مشخص نکردند اما رقم ان را به صدها ماشین تخمین می زنند.


"جرالد دارمنن" وزیر کشور خواستار آن است که بخشداران برای جلوگیری از هرگونه اشاره به رقابت در سوزاندن ماشین در میان گروه های جوانان، داده ها را در سطح محلی جمع آوری کنند. سالهاست که سنت آتش زدن ماشین ها در شب اول ژانویه در فرانسه انجام می شود، اما مقامات هنوز نمی توانند کاری در این زمینه انجام دهند.
 
از اول ژانویه، 15 بخش فرانسه محدودیت ها را بیشتر کرده است. از این پس، ساعت 18:00 ممنوعیت رفت و آمد در فرانسه آغاز می شود. سخنگوی دولت گابریل آتال توضیح داد که این آزمایش یک هفته طول می کشد و پس از آن مقامات نتیجه آن را بررسی می کنند.

  
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: