پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
پلمپ یک قصابی در تربت جام
رئیس شبکه دامپزشکی تربت جام از معدوم سازی ۸۹۶ کیلوگرم انواع گوشت قرمز، مرغ و ماهی که از یک واحد عرضه مواد پروتیینی تربت جام کشف شده بود خبر داد.
دکتر علیرضا معتمدی مقدم با اعلام این خبر افزود: در اجرای گشت مشترک متشکل از کارشناسان شبکه دامپزشکی، تعزیرات حکومتی و دانشکده علوم پزشکی، اداره صمت و نیروی انتظامی این واحد متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی ارسال  و واحد مذکور با دستور مقام قضایی پلمب شد.

وی یادآور شد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۶ هزار و ۸۷۹ کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی توسط کارشناسان  شبکه دامپزشکی  ضبط ، معدوم سازی و از چرخه مصرف انسانی خارج شده که در این ارتباط ۴۲  فقره پرونده  تشکیل و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شده اند.
رئیس شبکه دامپزشکی تربت جام از مردم خواست :  گوشت و مرغ و هرنوع فرآورده خام دامی خود را از مراکز معتبر خریداری نموده و به لیبل و مهر دامپزشکی و تاریخ انقضای محصول توجه و از خرید هرگونه محصول بی هویت خودداری نمایند.

خبرنگار: فرزین رشتی
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: