پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲
شهردار خرم آباد:
یکصد و سی اُمین جلسه رسمی و فوق العاده شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار بررسی نامه های مردمی به ریاست رستم کوشکی برگزار شد .
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از چی دا، شهردار خرم آباد ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه فاطمیه (س) ، گفت : ادغام سازمان موتوری با سازمان پسماند عملی غیرکارشناسی بود زیرا مشخص نبود هزینه، بیمه، تعمیرات و نگهداری ماشین آلات و امورات تخصصی این سازمان به چه ارگانی واگذار می شود؛ حقوق و مزایای نیروهای سازمان موتوری اعم از رانندگان و کادر اداری را چه سازمانی می بایست پرداخت کند .

محمد شریفی مقدم، افزود: با ورود بنده به عنوان خدمتگزار مردم ، در جلسه ی شورای معاونین تمام اسناد مالی و دستگاه ها طی صورتجلسه ای تحویل پسماند شد؛ ماشین آلات را تقسیم کردیم بین مناطق سه گانه که هم حقوق نیروها را پرداخت کنند و هم تعمیر، نگهداری و بیمه ماشین آلات را انجام دهند . 

شهردار جهادی شهر خرم آباد، تاکید کرد: طی هفته آتی جلسه شورای سازمان برگزار و مشکلات داخلی پسماند بررسی می شود که امیدواریم به نتیجه ای مطلوب برسیم .

شهردار باتجربه خرم آباد که تصدی شهرداری اندیمشک را نیز در کارنامه خود دارد، به مطلب دیگر رئیس شورای شهر در خصوص پرداخت نکردن سهم سازمان ها توسط شهرداری های مناطق، پاسخ داد: شخصی که جهت صدور پروانه و یا پایان کار مراجعه می کند می بایست سهم سازمان فاوا، آتش نشانی و فضای سبز را پرداخت نماید، بنابراین سهم سازمان ها را مناطق مستقیم به حسابشان واریز می کنند؛ چنانچه پرداخت نکنند طی نامه ای مکتوب به معاونت اداری _ مالی شهرداری مرکزی تمام سهم سازمان ها به وسیله چک بین بانکی بصورت یکجا پرداخت می شود .  

محمد شریفی مقدم به بازدیدهای سرزده رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد از سازمان ها و مناطق سه گانه شهرداری گریزی هم زد: با توجه به وظیفه نظارتی که بر عهده شورای اسلامی شهر است، بازدیدهای سرزده جناب کوشکی رئیس محترم شورا و دیگر اعضاء محترم به سازمان ها و شهرداری های مناطق، کار بسیار پسندیده ای است، امیدواریم این کار نیک جهت پیشبرد اهداف شهرداری مثمرثمر واقع شود.

شهردار مرکز استان خاطرنشان ساخت: اعضای شورای اسلامی شهر نمایندگان مردم و حلقه واسط بین مدیریت شهری و مردم می باشند، ما داخل گود هستیم و گاها مشکلات و موضوعات را متوجه نمی شویم همین بازدیدها از مناطق و سازمان ها باعث می شود متوجه برخی مشکلات ریز و درشت شویم، امیدواریم تداوم داشته و از همه عزیزان تقدیر و تشکر ویژه دارم .

محمد شریفی مقدم در راستای سخن اخیر رئیس شورای شهر مبنی بر استفاده از مدیران پرسابقه و معزول شهرداری، بیان داشت: جناب کوشکی! شهرداری ها دارای چارت مستقل هستند که شامل سه منطقه و تعدادی سازمان می شود بنابراین همکارانی که در سنوات گذشته پست های مدیریتی داشته اند اکنون در سازمان های تابعه و سه گانه مشغول به کار هستند .

شهردار خرم آباد در تکمیل سخنان خود با رئیس شورای شهر، گفت: توصیه ما به همه ی مدیران مناطق ، سازمان ها و حتی معاونین در جلسات متعدد و مکرر به استفاده از نیروهای باسابقه و پرتجربه بوده زیرا مهمترین منابع سازمان ها، منابع انسانی آنهاست امیدواریم مدیران ما هم از تمام ظرفیت همکاران جهت پیشبرد اهداف سازمانی شهرداری استفاده بهینه داشته باشند.

خبرنگار : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: