پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۷۱
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
محمد شریفی مقدم در گفت و گوی اختصاصی با " چی دا " از پرداخت حقوق معوقه شهریور ماه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد تا پایان هفته خبر داد .
شهردار خرم آباد در تشریح این خبر گفت: با توجه به اینکه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری در وضعیت کرونا عملا تعطیل و متحمل خسارات و زیان های فراوانی شده سعی ما این است که تا پایان هفته، حقوق شهریورماه را به آنها پرداخت و ان شاء الله تمام حقوق و مزایای این عزیزان نیز تا پایان سال تسویه شود.

وی تاکید کرد: امیدواریم حوزه مدیریت حمل و نقل تمام تلاش خود را بکار گیرد تا در کوتاهترین زمان ممکن، مشکلات حمل و نقل عمومی شهری و برون استانی مرتفع گردد.

  محمد شریفی مقدم انتظاری هم از شهروندان خرم آباد داشت: از همشهریان فهیم انتظار داریم در حفظ و مراقبت از وسایل و اموال عمومی کوشاتر باشند زیرا هر گونه خسارت به وسائط نقلیه و اموال عمومی خسارت به شهر و شهروندان عزیز است . 
 
خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: