پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد طی بازدیدی سرزده به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد رفت و با مسعود ارمغان ریاست آن سازمان دیدار و گفت و گو کرد .
رستم کوشکی در این بازدید سرزده که از نزدیک در جریان مشکلات سازمان حمل و نقل قرار گرفت؛ خطاب به مسعود ارمغان، گفت: مدیریت های گذشته را بیشتر در فضای میدانی و سرچهارراهها مشاهده می کردیم ولی مدیریت شما متفاوت است آیا تفویض اختیار کرده ای ؟ آیا نیروهایی دارید که در غیاب شما نظارت میدانی داشته باشند؟

مرد عرصه سیاست و عضو ۸ ساله شورای اسلامی شهر خرم آباد، ادامه داد: باید رانندگان از طریق سازمان حمل و نقل آموزش فرهنگ شهروندی و پرداخت عوارض ببینند تا متقابلا آنها این فرهنگ را به مسافران القاء و به این ترتیب فرهنگ پرداخت عوارض در جامعه نهادینه شود . 

مسعود ارمغان پاسخگوی سوالات رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد شد و گفت : با توجه به اینکه در گذشته سازمان حمل و نقل، سه سازمان پایانه، تاکسیرانی و حمل و نقل بود مدیریت ها یا ستادی بود و یا اجرایی؛ ولی اکنون به دلیل ادغام این سه سازمان، مدیریت آمیخته ای از ستادی و اجرایی شده است .

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد با تایید سخنان رستم کوشکی، خاطرنشان ساخت: عمده مشکلات شهر ما در بحث فرهنگ است، باید به سمت فرهنگ سازی و نهادینه کردن مسائل در اذهان جامعه رفت.

مسعود ارمغان در پایان ضمن تشکر از زحمات شهردار خرم آباد و شورای اسلامی شهر، اذعان داشت : تشکر دارم از اعضای شورای اسلامی که ثبات مدیریت را در این دوره برقرار کردند، تشکر ویژه و خاص دارم از جناب شریفی مقدم شهردار خرم آباد که با تفویض اختیار به مدیران سازمان ها سبب شده بتوانیم در کمال آرامش و بدون حاشیه به امورات شهروندان و کارکنان سازمان بپردازیم .

رستم کوشکی سخنان خود را خطاب به مدیریت سازمان حمل و نقل اینگونه پایان داد: با توکل به خداوند، اسفند ماه بازدیدی از سازمان خواهیم داشت امیدواریم تا قبل از عید حقوق ها به روز و تحولی بزرگ در حمل و نقل ایجاد شده باشد .

گفتنی است در این بازدید ولی الله رستمی نژاد؛ رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد را همراهی کرد .
خبرنگار : مریم نظری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: