پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷
همزمان با ایام سالگشت تشییع و تدفین شهید گمنام در تیپ ۳۸ زرهی آئین گرامیداشتی با حضور فرمانده هان نظامی، انتظامی ، مسئولان اجرایی ، خانواده شهدا وعلما در مزاراین شهید گمنام درجوار مسجد علی ابن ابیطالب (ع) کوی سازمانی تیپ ۳۸ زرهی تربت جام با شکوه خاصی برگزار شد.
دراین محفل معنوی پس از اجرای چند سرود توسط یگان رزم نوازان تیپ و مدیحه سرایی فرمانده تیپ ۳۸ زرهی تربت جام با تجلیل از مقام شهدا گفت : لباسی که ما برتن داریم میراث گرانبهای شهیدانی است که عطر وجودشان جامعه را مزین به نور خود کردندو شرف، مردانگی و ایثار را معنا کردند و جان را درکف دست گرفتن و به مصاف دشمنان اسلام و انقلاب رفتند.

سرهنگ سعیدیان افزود:حضور شهید گمنام در تیپ ۳۸زرهی و کوی سازمانی ارتش موجب خیروبرکت شد و در سالگشت این شهید عزیز با خون مطهر شهیدان پیمان می بندیم همچنان در راستای اهداف نظام اسلامی گام بر داریم و جانفشانی کنیم و باید کاری کنیم که شهدا از عملکرد ما راضی باشند.

وی تصریح کرد: تیپ ۳۸زرهی در دفاع مقدس ، آرمانهای اسلام ،انقلاب و ولایت  ۵۵۵ شهید تقدیم کرده است وبدانیم که دفاع همچنان باقی است و ماپادررکاب ولایت انجام وظیفه خواهیم کرد.

درادامه رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۳۸زرهی تربت جام گفت: شهدا در راه خدا ، اسلام و رسولش جانفشانی کردند تا به حیات معقول برسند اطاعت انسان را به جایگاه مطلق ، حیات معقول و طیبه می رساند.

حجت الاسلام عالمی افزود: شهدا اگر به این مقام رسیدند حیات طیبه و معقول را انتخاب کردندوما باید درخط شهدا حرکت کنیم و پاسداشت شهدا را داشته باشیم تا شرمنده آن عزیزان نباشیم.

درپایان این محفل معنوی مزارشهید گمنام عطرافشانی ، گلباران شد و با تقدیم پلاک عزت به دو خانواده جاوید الاثر عبدالغفور بیدالهی و نوراحمد ندایی از شهدای اهل سنت برادامه راه شهیدان تاکید شد.

خبرنگار: فرزین رشتی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: