پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۱۱
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی با هدف توسعه همکاری ها، با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی با هدف  توسعه همکاری ها، با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، یداله سلطانی اداره کتابخانه ها را نهادی فرهنگی و علمی خطاب کرد و افزود: این شرکت در راستای اقدامات فرهنگی خود در سنوات گذشته با هدف مدیریت مصرف آب و توسعه فرهنگ کتابخوانی اقدام به چاپ چندین جلد کتاب کرده است .

وی همچنین به اقدامات فرهنگی این شرکت اشاره کرد و افزود : شرکت آب و فاضلاب خوی با همکاری ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی اقدام به برگزاری چندین جشنواره ، همایش ، نمایشگاه کتاب و نقاشی با موضوع مصرف بهینه آب کرده است .

مدیرعامل شرکت با عنوان اینکه کار فرهنگی نیاز به زمان دارد خاطر نشان کرد : توقع ما از کار فرهنگی باید بلند مدت باشد و در این بین اهداف میان مدت و کوتاه مدت خود را نیز باید برنامه ریزی کنیم .

در ادامه هادی درستی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی  با اشاره به لزوم توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی از جمله نیازهای ضروری جامعه امروز است.

وی، گفت: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی آمادگی دارد با تمام ادارات شهرستان از جمله شرکت آب و فاضلاب خوی  همکاری مستمر و موثری داشته باشد.

درستی  افزود: امروزه کتابخانه های عمومی نقش مهمی در عرصه فرهنگی بر عهده دارند. برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل نشست های کتاب خوان، نقد، معرفی و رونمایی کتاب بخشی از فعالیت کتابخانه های عمومی است.

لازم به توضیح است که شرکت آب و فاضلاب خوی با همکاری اداره کتابخانه های این شهر در هفته کتاب و کتابخوانی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی "آب زندگی است" کرد و به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: