پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
اکنون در فصل سرد سال قرار داریم، قطرات آب به سرعت به یخ تبدیل می شود و دمای هوای شب در سرزمین شمال شرقی چین به منفی 25 درجه سانتی گراد رسیده است. خودروی آقای لیو چیانگ شهروندی از شهر چانگ چون واقع در شمال شرقی، شب هنگام در فضای بیرونی پارک شده است.
داخل خودرو مانند یک یخچال بسیار سرد است. ساعت 7 صبح، آقای لیو در خانه خودروی HS-5 هونگ چی خود را از راه دور فعال کرد. 15 دقیقه بعد، او و دختر 7 ساله اش سوار خودرو شدند. سیستم گرمایشی که از راه دور روشن شده بود داخل خودرو را گرم کرده است. دختر 7 ساله می گوید: سلام هونگ چی، ترانه های کودکانه پخش کن. این دختر عاشق خودروی هنگ چی است و یکی از طرفداران این مارک است.

سال 2020، هونگ چی با نوآوری در مدل خودروی جدید بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در این سال، بیش از 200 هزار دستگاه خودروی هونگ چی فروخته شد که در مقایسه با سال 2019 میلادی 100 درصد افزایش دشات. این در حالیست که در سال 2017  تنها 4665  دستگاه فروش داشت. هونگ چی یکی از نمونه موسسات و صنایع در شمال شرقی چین است که با اتکا به نوآوری توسعه دوباره خود را محقق ساخته است. 

توسعه مارک ملی خودروی هونگ چی_fororder_d1f45118f6f6477490b38b3bac09a01c

هونگ چی اولین مارک خودروی لوکس وابسته به گروه فاو (FAW) چین است و نیز پرچمداری از صنایع خودروسازی چین محسوب می شود. اما سال های گذشته، به سبب عدم به روزرسانی محصولات فروش آن چندان رضایت بخش نبود. اما توسعه این مارک ملی بسیار مورد توجه شی جین پینگ رییس جمهور چین قرار می گیرد؛ شی جین پینگ ماه ژوییه سال 2019 در مرکز تحقیق و توسعه گروه خودروسازی "فاو" از بخش تحقیق و توسعه فناوری این شرکت بازدید کرد و با آخرین مدل برندهای متعلق به این گروه از جمله هونگ چی آشنا شد. شی جین پینگ گفت که دیدن نوآوری های فنی "فاو" و دستاوردهای این گروه از جمله ساخت برندهای گوناگون نظر همگان را به خود خیره می کند. وی همچنین موسسات کشور را به دستیابی به فناوری های کلیدی و ارتقای کیفیت و افزایش شهرت برندهای خود تشویق کرد.

تشکیل گروه خودروسازی فاو چین 15 ژوییه سال 1953 در شهر «چانگ چون» استان جی لین آغاز شد.

در سال 1956، کارخانه گروه فاو راه اندازی شد و نخستین کامیون با نشان «جیه فانگ» را تولید کرد. بدین ترتیب ناتوانی چین در تولید خودرو به تاریخ پیوست. در سال 1958 نخستین خودروی جمهوری خلق چین با مارک «دونگ فنگ» و خودروی لوکس با نشان هونگ چی نیز به نوبت در همان کارخانه تولید و عصر جدید صنعت خودروسازی چین آغاز شد.

گروه خودروسازی فاو چین پس از حدود 60 سال پیشرفت پنج پایگاه تولیدی اصلی خود را در منطقه شمال شرقی، شمال، شرق، جنوب و جنوب غربی چین تاسیس کرده است که الگوی ساخت خودروهای متنوع از جمله کامیون سنگین و سبک، متوسط و اتوبوس مسافربری و خودروی کوچک و مینی را ایجاد کرده که مجموعا با تولید بیش از 45 میلیون و 480 هزار دستگاه خودرو در صف مقدم صنایع خودروسازی چین قرار گرفته است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: