پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می‌کند:
کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده" همزمان با میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) از سوی کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می‌شود.
به گزارش گیتی آنلاین، سیمین حاجی پور ساردویی، دبیر علمی این کنفرانس بین‌المللی، بابیان این خبر گفت: این کنفرانس در روز ۱۶ بهمن، همزمان با ایام میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز گرامی‌داشت مقام زن، از سوی کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می‌شود.
وی در ادامه با اشاره شرایط رو به بهبود بیماری کووید ۱۹ افزود: با توجه به کاهش آمار مبتلایان و تغییر وضعیت، این کنفرانس به  دو صورت حقیقی، با تعداد محدود و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، و مجازی برگزار می‌گردد.
حاجی‌پور درباره محورهای این کنفرانس بین‌المللی گفت: کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده در هشت محور برگزار می‌شود. این هشت محور عبارتند از: حقوق زنان، فرصت‌های زنان، مشارکت زنان، زنان و مدیریت کرونا، مسایل دختران جوان، رشته مطالعات زنان و مباحث نظری، روش‌شناسی مطالعات زنان و زنان و توسعه شهری.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این کنفرانس اساتید ایرانی از دانشگاه‌های مختلف در کنار اساتیدی از فنلاند، سوئد، انگلیس و آمریکا به ارائه نظرات و بحث‌ها خواهند پرداخت.   
حاجی پور، سپس، ضمن ابراز امیدواری برای حضور حداکثری افراد، اعم از زنان و مردان، به منظور بررسی علمی مسایل و مطالبات زنان کشور، به برنامه‌های مختلف این کنفرانس اشاره کرد و گفت: پنل‌های مختلفی برای این کنفرانس طراحی شده است که برنامه زمان‌بندی و پوستر سخنرانان به همراه لینک مجازی کنفرانس متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی در پایان گفت: به افرادی که برای کنفرانس چکیده یا مقاله ارسال کرده‌اند، سخنرانان و همچنین شرکت‌کنندگان در کنفرانس گواهی‌های مربوطه اعطا خواهد شد.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: