پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
یادداشتی بر هندبال تربت جام
این روزها هندبال تربت جام حرفی برای گفتن دارند
هندبال در تربت جام  با مرحوم‌ نعمت ا... سرابندی شکل گرفت، به نوعی می توان گفت سرابندی پایه گذار هندبال در تربت جام بود.

 پس از فوت مرحوم سرابندی، حمید قندی هدایت کشتی هندبال این شهرستان را در دست گرفت، بطوری که اکنون هندبال تربت جام با نام قندی شناخته می شود.
قندی توانسته در این‌ مدت چندین سال که هدایت هندبال تربت جام‌ را در دست گرفته به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

 یکی از ویژه گی های بارز حمید قندی توجه به رده های سنی پایه بالاخص استعدادیابی است که این ویژگی کمتر در هیات های ورزشی دیگر شهرستان به چشم می خورد و همین باعث شده تا از دل مدارس شهرستان استعدادهای بلقوه ای شناسایی و در مکتب قندی رشد و نمود پیدا کنند و اکنون بعنوان چهره های برتر در هندبال استان شناخته شوند.

با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور و هزینه های سرسام آور ورزشی، دیگر کسی رغبتی پیدا نمی کند تا بتواند بعنوان‌ اسپانسر، عصای دست ورزش تربت جام‌ شود؛ ولی حمید قندی با توجه به توانمندی و روانشناسی که در او حاکم است، توانسته کمکهای مالی متعددی را چه از افراد متمکن و چه از ادارات و شرکتها وکارخانجات برای حمایت مالی از هندبال جذب نماید.
اکنون هیات هندبال تربت جام با پشتوانه مالی کارخانه سیمان غرب آسیا در میدان رقابتها حضور دارد و ۵ بازیکن این تیم به اردوی تیم‌ملی نوجوانان‌ کشور دعوت شده است.

این روزها هندبال تربت جام با همه قدمت و شایستگی در عرصه استانی و کشوری بدلیل واگذاری سالن وحدت به بخش خصوصی از انجام تمرینات در سالن وحدت محروم است.
گویا بدلیل عدم پرداخت اجاره سالن از طرف هیات و اداره ورزش، بخش خصوصی مانع فعالیت این آینده سازان و افتخار آفرینان ورزش شهرستان شده است و همچنان بلاتکلیف هستند.

یادداشت: فرزاد رشتی
.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: