پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۹
تازه ترین اثر به نگارش درآمده بهار نصرتی در کافه راک عبدالله؛
در هفتمین هفته "گوشه خوانی های ماهور"، بهار نصرتی برای خوانش نمایشنامه "اژدهای اساطیری من، تو منقرض نشده ای، ما را خورده ای!" به کافه راک عبدالله می رود.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، در هفتمین هفته از اجراهای نمایشنامه خوانی کافه ای "گوشه خوانی های ماهور"، بهار نصرتی و آرش میرطالبی نمایشنامه "اژدهای اساطیری من، تو منقرض نشده ای، ما را خورده ای!"  به قلم بهار نصرتی را خوانش می کنند.

"گوشه خوانی های ماهور" عنوان دوره ای از اجراهای نمایشنامه خوانی کافه ای در دوران شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رویدادهای تئاتری است که نویسندگان شناخته شده تئاتری، نمایشنامه های دوران گوناگون خویش را برای تماشاگران با رعایت دستورالعملهای بهداشتی شامل پوشش ماسک و دستکش اجرا می کنند و در این رویداد، تاکنون چهره هایی همچون علی نجفی زاده، امیر پاکزاد، مسعود شاکرمی، میلاد اخگر، هدیه رضایی و امیر عالمی به خوانش نمایشنامه هایشان پرداختند و با وجود ابلاغیه دو هفته پیش بازگشایی رویدادهای تئاتری از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، همچنان، اجراهای نمایشنامه خوانی کافه ای رونق دارد که حاکی از مقطعی نبودن استقبال از اینگونه اجراها است.

"گوشه خوانی های ماهور" هر هفته در روز جمعه، ساعت 16 در کافه راک عبدالله با ظرفیتی محدود از علاقمندان به تئاتر و هنرهای نمایشی پذیرایی می کند و مدیریت جلسات را آرش میرطالبی نویسنده و کارگردان تئاتر بر عهده دارد.

هنردوستان برای تماشای این اجراهای نمایشنامه خوانی کافه ای می توانند به میدان هفت تیر، کوچه موسوی (بختیار)، پلاک 57، کافه راک عبدالله مراجعه نمایند.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: