پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۶
سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی:
چنگیز نوری سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی از اتصال ۱۵۴ روستای آذربایجان غربی به شبکه پرسرعت اینترنت همراه خبر داد.

چنگیز نوری -سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی- در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین با بیان مطلب فوق در ادامه افزود: اتصال ۱۵۴ روستای آذربایجان غربی به شبکه پرسرعت اینترنت همراه در راستای برنامه محرومیت زدایی ارتباطی، در کمتر از یک ماه انجام شد تا در روزهای سخت کرونایی، امکانات ارتباطی همراه اول بتواند از بعضی مشکلات مردم نظیر مراجعه به شهرها بکاهد.

این مقام مسئول اظهار داشت: همراه اول برای بهره مندی مردم روستاهای آذربایجان غربی، جهت نصب و راه اندازی این سایت ها بیش از ۶۰ میلیارد تومان هزینه کرده است.

چنگیز نوری خاطرنشان ساخت: همراه اول از ابتدای سال تاکنون با هدف برقراری عدالت ارتباطی و توسعه ارتباطات روستایی، اقدام به نصب و راه اندازی سایت های پهن باند در اقصی نقاط کشور و مناطق محروم ارتباطی کرده و اجرای طرح اخیر نیز در قالب پروژه uso در فاز اول انجام گرفته است.

سرویس های ویژه تلفن ثابت به صورت غیر حضوری ارائه می شود

سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی از ارائه سرویس های غیر حضوری ویژه تلفن ثابت نیز خبر داد و افزود: خدمات سرویس بیدارباش، انتقال مکالمه، مکالمه کنفرانسی و انتقال از خط اشغال به صورت تلفنی و بدون نیاز به حضور مالک فراهم شد.

نوری تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات به صورت غیر حضوری، خدمات سرویس بیدارباش، انتقال مکالمه، مکالمه کنفرانسی و انتقال از خط اشغال به صورت تلفنی و بدون نیاز به مراجعه حضوری مالک خط امکان پذیر شده است و مشتریان می توانند در سراسر کشور با تماس تلفنی و بدون نیاز به احراز هویت از این خدمات مهم بر روی خطوط تلفن ثابت خود بهره مند شوند.

گفتنی است، شرکت مخابرات ایران در حوزه خدمات مربوط به امور مشتریان با ارائه بیشترین خدمات به صورت غیر حضوری به خصوص در شرایط بحرانی نظیر شیوع کرونا، امکانات مناسبی را برای دارندگان خطوط تلفن ثابت در بخش های مختلف مهیا کرده است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:هادی علیزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: