پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸
رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی:
رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی بر حضور هنرمندان در کنار کادر درمانی و آمادگی آنها جهت ارائه برنامه‌های فرهنگی در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، احد هوشمند قره باغ در دیدار با رئیس بیمارستان طالقانی ارومیه ضمن قدردانی از کادر درمانی بیمارستان طالقانی ارومیه و تلاش‌های شبانه‌روزی آنها در حفظ سلامت جامعه افزود: حوزه هنری آذربایجان غربی از اسفندماه سال گذشته و همزمان با شیوع بیماری کرونا در ایران برنامه های مختلف هنری را با هدف «آماده سازی افکار عمومی و تبلیغ فرهنگ مبارزه با این ویروس‌عالمگیر» برگزار کرده است.

هوشمند قره‌باغ ادامه داد: انتشار فراخوان فرهنگی فنری «کرونا بود» طی دو مرحله، برگزاری چندین عنوان نمایشگاه حقیقی و مجازی از آثار هنرمندان با موضوع کرونا، تولید و انتشار چندین عنوان شعر، داستان، فیلم کوتاه و نمایشنامه برخی از اقدامات حوزه هنری آذربایجان غربی هستند که تاکنون در این زمینه اجرا شده‌اند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی آیت ا… طالقانی ارومیه نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت و جایگاه هنر در بیان تاثیرگذار مفاهیم در جوامع بشری گفت: پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در جامعه زمانی موثر خواهد بود که فرهنگ سازی های لازم در این زمینه صورت گیرد.

دکتر ناصر قره باغی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: تاثیر آثار هنری و انتقال پیام های پزشکی با زبان هنر بر کسی پوشیده نیست و ما شاهد آن هستیم که هنرمندان با تولیدات هنری خود ضمن دعوت از مردم جهت رعایت موارد بهداشتی همواره در کنار کادر درمانی کشور بوده و از زحمات و تلاش های آنها تشکر کرده اند.

رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی در پایان این دیدار تعداد ۴۵ بسته فرهنگی را از طرف حوزه هنری استان جهت توزیع در میان بخشی از کادر درمانی بیمارستان آیت ا… طالقانی ارومیه تقدیم رئیس این مرکز درمانی کرد و از تلاش‌های شبانه‌روزی ایشان با اهدای تابلوی هنری، اثر «میترا پور اسماعیل» از هنرمندان شهرستان ارومیه با موضوع تلاش و کوشش کادر درمانی کشور در مبارزه با ویروس کرونا، از طرف جامعه هنری استان قدردانی کرد.

در همین راستا بیش از این نیز رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی طی هفته گذشته با حضور در «مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان امام خمینی شهرستان ارومیه» و دیدار با رئیس این مرکز درمانی، با اهدای ده ها بسته فرهنگی از رئیس و کادر درمانی این بیمارستان و زحمات شبانه روزی آنها در حفظ سلامت جامعه تقدیر کرده بود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:هادی علیزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: