پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: گروه های جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در عرصه های مختلف در معاونت مطالبه گری ستاد شکل گرفته است.

گیتی آنلاین- به نقل از شبستان از زاهدان، «حجت الاسلام روح الله میرزایی» در همایش مطالبه گری هدفمند امر به معروف و نهی از منکر در زاهدان بر فرهنگسازی و توجه به اصل فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و بیان داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه اساسی دارد و آن این است که آحاد جامعه را به سمت و سوی امر به معروف و نهی از منکر تشویق کند.


جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور یادآور شد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه آحاد جامعه است و باید کاری انجام دهیم که همه مردم بتوانند امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهند و هیچ مانعی پیش روی آنها نباشد.


میرزایی خاطرنشان کرد: کار جدی که ستاد در دستور کار داده این است که گروه های جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر شکل بگیرد.


وی با بیان اینکه گروه های جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در عرصه های مختلف در معاونت مطالبه گری شکل گرفته است، افزود: امر به معروف معطوف به یک حوزه نمی شود و حوزه های گوناگون دارد که مهمترین آن  حوزه مسئولان جامعه است یعنی مردم  باید بتوانند حتی مسئولین را در حوزه های مختلف امر به معروف و نهی از منکر کنند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: