پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
با افتتاح نمایشگاه انفرادی نقاشی "از نگاه من" صورت گرفت؛
افتتاح نمایشگاه انفرادی نقاشی "از نگاه من" فرنوش امینی نسب به تعطیلی قریب به سه ماهه نگارخانه بهارک پیرو تعطیلی رویدادهای هنری متعاقب شیوع موج سوم کرونا در فصل پاییز 1399 پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نمایشگاه انفرادی نقاشی "از نگاه من" فرنوش امینی نسب، بعد از ظهر روز جمعه، 3 بهمن ماه 1399 با حضور این هنرمند در نگارخانه بهارک افتتاح شد و به مدت شش روز، تا روز چهارشنبه، 8 بهمن ماه 1399 از ساعت 16 تا 19 پذیرای علاقمندان به هنرهای تجسمی است.

گفتنی است؛ فرنوش امینی نسب از هنرمندان شناخته شده حوزه عکاسی در استان همدان به شمار می رود که در جشنواره ها و رویدادهای مختلف عکاسی استانی و کشوری موفق به کسب مقام شده است.

در "از نگاه من"، نخستین نمایشگاه فصل زمستان 1399 نگارخانه بهارک؛ فرنوش امینی نسب، 23 تابلوی نقاشی را به نمایش می گذارد و هنردوستان می توانند برای تماشای این تصویرگری ها، با رعایت دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامل پوشش دستکش و ماسک به میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک مراجعه نمایند.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: