پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۴۹۴
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۶
محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد جهت دیدار و بررسی مشکلات اهالی و ساکنین منطقه یک، ظهر شنبه ۴ بهمن ماه وارد ساختمان شهرداری منطقه اول شهر خرم آباد شد .
شهردار باتجربه شهر خرم آباد که تصدی شهرداری اندیمشک را هم در سالیانی نه چندان دور به عهده داشته؛ در این دیدار مردمی که بالغ بر دوساعت به طول انجامید، به مشکلات اربابان رجوع که در بین آنان چهره های آشنا و بنام پیمانکاران شهرداری و پرسنل هم دیده میشد ، رسیدگی کرد.

   محمد شریفی مقدم که تکریم ارباب رجوع را  در اولویت برنامه مدیریتی دارد، روزهای دوشنبه ملاقات مردمی را در دفتر کار خود در شهرداری مرکزی برگزار و روزهای شنبه هر هفته به مناطق و سازمان های تحت امرش می رود تا به گفته خود خدمتگزار مردم باشد .

در هنگامه ای که محمد شریفی مقدم در حضور سعید فولادوند مدیر شهرداری منطقه یک و معاونین اش تاکید بر تکریم ارباب رجوع داشت با مراجعه ارباب رجوع و گلایه از برخورد نامناسب یکی از پرسنل شهرداری منطقه یک، به دستور اکید شهردار خرم آباد در اسرع وقت کارمند متخلف به کمیته تخلفات معرفی شد .

محمد شریفی مقدم تاکید کرد: زمانی که به همراه سعید القاصی مهر رئیس سازمان بازرسی شهرداری به منطقه یک آمده ام به این دلیل است که تمام موارد را یادداشت و به صورت ویژه پیگیری نماید .

شهردار مرکز استان پس از جلسه با اربابان رجوع به اتاق های پرسنل سرکشی و از نزدیک در جریان مشکلات این عزیزان قرار گرفت .

محمد شریفی مقدم در پایان، عملکرد سعید فولادوند را قابل تحسین دانست و گفت: امیدواریم فرصتی مناسب دست دهد و از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی منطقه یک بازدیدی میدانی داشته باشیم .
خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: