پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۵۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
علی دولتشاهی خیّر نام آشنای خرم آبادی در پی بازدید از قبرستان خضر و دیدار و گفت و گو با محمد شریفی مقدم دست یاری به شهرداری مرکز استان داد .
علی دولتشاهی که به گفته خود حتی در دل اروپا و در بهترین امکانات کشورهای خارجی قلبش به یاد زادگاهش خرم آباد می تپد و هر جا را فراموش کند محله کهن خود، پشت بازار را به فراموشی نخواهد سپرد قول مساعد داد تمام توانش را بکار بگیرد تا گره ای هر چند کوچک از مشکلات خرم آباد باز نماید .

 چهره نام آشنای شهر خرم آباد تاکید کرد: سعی ام بر این است از تمام ظرفیت و نفوذم در پایتخت استفاده و سهمیه قیر برای خرم آباد دریافت کنم .

علی دولتشاهی گفت: طی بازدیدی که از قبرستان خضر داشتم این قول را به همشهریان خرم آبادی می دهم شهرداری را در حد توان جهت بهسازی و تعریض جاده دسترسی خضر یاری نمایم .

مرد میدان بخشش و سخاوت با سخنان شهردار خرم آباد در جریان عدم وجود غسالخانه در مناطق حاشیه نشین سرابیاس و فلک الدین قرار گرفت و در این راستا بیان داشت: با توکل بر خداوند منان در اسرع وقت احداث غسالخانه فلک الدین را آغاز و در موازات آن حتما ساخت غسالخانه سرابیاس را نیز در برنامه های بعدی قرار خواهم داد.

علی دولتشاهی در این دیدار و بازدید چند ساعته پاکبانان زحمتکش را نیز فراموش نکرد: در شب یلدا به یاری خداوند توانستم ۲۰۰۰ بسته معیشتی در بین خانوارهای کم درآمد و بی بضاعت تقسیم کنم که در این میان ۱۵۰ بسته به پاکبانان زحمتکش خرم آباد تعلق گرفت و قول می دهم ان شاء الله در شب عید نوروز برای تمام پاکبانان عزیز بسته های معیشتی تهیه شود .
خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: