پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۵۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۸
جلسه بررسی آخرین وضعیت هتل صخره ای خرم آباد با حضور استاندار لرستان و مالک هتل و مدیران مربوطه در استانداری تشکیل شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خرم خبر ، جلسه بررسی آخرین وضعیت هتل صخره ای خرم‌آباد به ریاست دکتر خادمی و با حضور دکتر ویسکرمی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی،دولتشاهی سرمایه گذار هتل ،  دکتر عبدالهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیر کل دفتر جذب و سرمایه‌گذاری استان، مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع و سرمایه‌گذار پروژه برگزار گردید.

در این جلسه دکتر دولتشاهی سرمایه گذار پروژه، گزارشی از روند اجرای طرح و مشکلات پیش روی آن بیان نمود و اعلام کرد در جهت کمک به اقتصاد و جذب گردشگر این طرح را علی رغم هزینه های سنگین به سرانجام و تکمیل نماید.

در این جلسه استاندار لرستان گفت: جلسه امروز گامی دیگر در جهت رفع مشکلات هتل صخره ای بود که با حضور اعضاء، موضوعات مربوطه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

خادمی اظهار داشت: محوطه ورودی که شامل راه دسترسی به هتل نیز می شود یکی از گره های تکمیل این پروژه است که پس از بررسی، تصمیم مناسب با آن اتخاذ شد .

وی تصریح کرد: با اتخاذ تصمیمات و ابلاغ آن به دستگاه های اجرایی مرتبط و سرمایه‌گذار پروژه، طرفین مکلف خواهند بود در موعد تعیین شده نسبت به اجرای تعهدات خود عمل کنند .

استاندار لرستان افزود: در راستای حل مشکل پروژه، مکاتبه ای با وزارتخانه مربوطه برای تعیین پیش پرداخت حداقلی و افزایش تعداد اقساط، توسط استانداری لرستان انجام و موضوع پیگیری خواهد شد .

دکتر خادمی خاطرنشان کرد: به منظور انجام اقدامات مطابق با قوانین، نسبت به رفع تصرف محل مربوطه، در دوره فراخوان اقدامات صورت پذیرد .

وی تأکید کرد: دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع و سرمایه‌گذار پروژه تلاش کنند فرآیند واگذاری و تعیین تکلیف ملک مورد نظر را تا قبل از پایان سال اجرایی کنند

انتشار : مریم نظری 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: