پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
مدیر گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی تأکید کرد؛
رییس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، تقویت و حمایت از پایگاه های خبری را از مهم‌ترین وظایف سازمانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی دانست.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، رییس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در نشست هم‌اندیشی با مدیران پایگاه‌های خبری و تحلیلی استان که در سالن اجتماعات خانه مطبوعات آذربایجان غربی ترتیب یافته بود، گفت: تقویت و حمایت از پایگاه های خبری یکی از مهم‌ترین وظایف سازمانی ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی است.

امید سیاح افزود: تلاش بر این است که شرایط مناسبی برای رسانه‌ها فراهم آید و از ظرفیت رسانه‌ها استفاده شود که برای رسیدن به این هدف انتظار می‌رود همکاری مبنای کار باشد.

وی با اشاره به اینکه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری بر اساس ضوابط و شاخص‌های تعیین شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌گیرد، اظهار داشت: طرح رتبه‌بندی با هدف ارزیابی کیفی و کمی عملکرد پایگاه‌های خبری در کشور انجام می‌شود.

رییس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی بر لزوم فعال و به روز بودن رسانه های آنلاین تاکید کرد و اظهار داشت: در سال‌های اخیر به منظور حمایت از رسانه‌های استان بیش از 20 میلیارد ریال در قالب یارانه پرداخت شده است.

سیاح خاطرنشان ساخت: در حال حاضر ۳۵۰ خبرنگار در خبرگزاری‌ها و نشریات مکتوب آذربایجان غربی فعالیت دارند که ۵۰ درصد آنان از بیمه خبرنگاران استفاده می‌کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:هادی علیزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: