پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۵۷۵
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
محمد شریفی مقدم، باز هم نخستین روز هفته را به مردم اختصاص داد و جهت دیدار و بررسی مشکلات اربابان رجوع به همراه سعید القاصی مهر رئیس بازرسی شهرداری، این بار به منطقه ۲ رفت .
در هنگامه ای ملاقات عمومی شهردار مرکز استان برگزار شد که اطلاع رسانی گسترده ای از تاریخ این دیدار مردمی بر روی کانال ها و گروه های مجازی قرار گرفته بود، دیگر جای تعجب نیست در شهرداری منطقه ۲ شاهد ازدحام مراجعینی باشیم که درخواست ملاقات با مردمی ترین شهردار را داشتند.

این ملاقات که بیش از دوساعت به طول انجامید سبب خیر و گره گشایی های مطلوبی شد؛ هر ارباب رجوعی مراجعه کرد شاد و راضی از ملاقات با محمد شریفی مقدم بیرون رفت ؛ مگر می شود مردمی ترین شهردار باشی و مردم از تو راضی نباشند؛ اگر نارضایتی وجود دارد متاسفانه از جانب نیروهای زیر مجموعه است که امروز دو تن از آنان به دلیل برخورد نامناسب با اربابان رجوع و شکایات مردمی، مستقیم مورد تذکر شهردار خرم آباد قرار گرفتند و مطابق معمول ملاقات های گذشته، اسامی آنها در لیست سعید القاصی مهر رئیس بازرسی شهرداری نوشته شد .

محمد شریفی مقدم خطاب به سید حبیب احمدی مدیر شهرداری منطقه ۲ گفت: جناب احمدی پس از اتمام ملاقات های مردمی مناطق سه گانه، ان شاء الله بمناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بازدید میدانی از پروژه های تکمیل شده و یا در دست اقدام هر سه منطقه خواهم داشت و امیدوارم گامی هایی که جهت توسعه و عمران شهر و رضایت همشهریان برداشته اید گام های محکم و استواری باشد که در غیر اینصورت مطمئنا برخورد خواهم کرد.

لازم به ذکر است؛ ملاقات مردمی محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد روزهای دوشنبه مطابق ملاقات های مسئولین در دفتر محل خدمت خود در شهرداری مرکزی برگزار می شود و روزهای شنبه خود به دنبال مردم می رود تا گره ای هر چند ناچیز از مشکلاتشان در مناطق سه گانه و سازمان ها باز کند .

محمد شریفی مقدم روز شنبه ۱۸ بهمن ماه ملاقاتی با همشهریان در منطقه ۳ خواهد داشت و این بار عملکرد سعید فتوحی و پرسنل تحت امرش زیر ذره بین شهردار خرم آباد قرار خواهد گرفت .

خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: