پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
رئیس تعزیرات حکومتی تربت جام ‌از کشف و توقیف بیش از 20 تن روغن مایع و جامد یارانه ای در یکی از انبارهای واحد های صنفی این شهرستان خبرداد.
وحیدی مزینایی با اعلام این خبر افزود: طبق اخبار واصله از دستگاه نظارتی و پس از انجام تحقیقات دقیق اداره تعزیرات حکومتی و دادستان عمومی وانقلاب  شهرستان فورا به انبار مذکور مراجعه و انواع روغن مایع و جامد کشف و توقیف گردید.
وی ادامه داد: مسول واحد صنفی حدود ۷ تن از محموله مکشوفه را در انباری واقع در بلوار خلیج فارس پشت ترمینال  و حدود ۱۲ تن دیگر را در واحد صنفی خود واقع در خیابان المهدی تخلیه نموده و از ثبت انبار خود در سامانه جامع انبارها خودداری کرده بود.

ویحیدیان افزود: فرد متخلف حدود ۳ تن از محموله را بدون هماهنگی با اداره صمت به فروش رسانده بود و با توجه به وضعیت بازار روغن و کمبود آن در کشور و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده، تمامی محموله مکشوفه با حضور میدانی دادستان محترم ، اداره صمت و نیروی انتظامی پس از تنظیم صورتجلسه و با دستور قضایی توقیف و منتقل گردید.

ویتاکید کرد: واحد صنفی و انبار فرد متخلف تا اطلاع ثانوی پلمپ و پرونده متشکله برای  اداره تعزیرات حکومتیدر حال رسیدگی است.

 وی در پایان بیان کرد: روغن های مکشوفه به زودی به دستور دادستان عمومی و انقلاب تربت جام  با قیمت مصوب بین شهروندان گرامی تربت جام عرضه خواهد شد.

خبرنگار: فرزین رشتی
.
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: