پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
پس از ماهها کشمکش ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - پس از آنکه جلسات شورای شهر کرمانشاه به دلیل حضور نیافتن تعدادی از اعضای شورای شهر کرمانشاه برگزار نمی شد ، بالاخره عصر روز یکشنبه دوازدهم بهمن ماه این شورا جلسه خود را با حضور اکثر اعضای خود و اصحاب رسانه برگزار کرد .
پس از آنکه جلسات شورای شهر کرمانشاه به دلیل حضور نیافتن تعدادی از اعضای شورای شهر کرمانشاه برگزار نمی شد ، بالاخره عصر روز یکشنبه دوازدهم بهمن ماه این شورا جلسه خود را با حضور اکثر اعضای خود و اصحاب رسانه برگزار کرد .

 به گزارش گیتی انلاین منطقه کرمانشاه ، ماههاست که شورای شهر استان کرمانشاه از روال عادی خود خارج شده است و متاسفانه این نهاد مردمی بر خلاف توقعات مردم و مسوولین به وظایف خود عمل نمی کند .
اختلاف تعدادی از اعضای شورای شهر با شهردار کرمانشاه در ماههای اخیر باعث شده است که جلسات این شورا با عدم رسیدن به حد نساب اعضا برگزار نشود و فعالیت های مربوط به شهر و مصوبات شوار روال قانونی خود را از دست بدهد.
همین بی نظمی ها باعث شد که فرماندار کرمانشاه جلسات متعددی را با شوراییان برگزار کند تا از انحلال آن برای دومین بار جلوگیری شود ، اما در نهایت با اعلام تخلفات برخی اعضای این شورا از سوی رئیس شورای شهر کرمانشاه گزارش تخلفات از سوی فرماندار به  هیئت حل اختلاف استان ارسال شد تا رای نهایی در خصوص آن صادر شود .
بر همین اساس و پس از برگزاری نشست خبری شهردار کرمانشاه با اصحاب رسانه در روزهای گذشته و شکسته شدن سکوت شهردار ، بلافاصله اولین جلسه رسمی شورای شهر کرمانشاه با حضور اکثریت اعضای شورا و اصحاب رسانه روز گذشته برگزار شد تا در خصوص تحولات چند ماه اخیر به بحث و گفتگو بپردازند.

اما گویی شورای شهر کرمانشاه درگیر جدال ها و اختلاف نظرهای داخلی است و امیدی به اصلاح این شورا نیست و شاید هیئت حل اختلاف استان  که متشکل از استاندار ، دادستان ، چند تن از نمایندگان محلس و ... است و  همچنین نهادهای نظارتی  بتوانند به دور از قضاوت های مصلحت طلبانه نسبت به بی کفایتی شواری شهر کرمانشاه رای نهایی را صادر کنند که بیش از این شهر کرمانشاه به حال خود رها نشود !!!

در ادامه گزارش تصویری محمد حقیقی راد خبرنگار گیتی آنلاین و نظرات برخی اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه را با هم می بینیم تا مخاطبان عزیز در جریان این جلسه قرار بگیرند .

">javascript:نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: