پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
آیین درختکاری و توسعه پروژه پارک آبشار طلایی خرم آباد با حضور شهردار خرم آباد، رئیس شورای شهر خرم آباد، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد، دکتر علی فرهادی مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و شهردار منطقه یک‌ خرم آباد در منطقه آبشار ۶ خرم آباد کلنگ زنی شد.
محمد شریفی شهردار خرم آباد در این آیین ابراز داشت: پروژه بزرگ پارک آبشار طلایی با مشکلاتی مانند تعارض مالکین مواجه بود که با تلاشهای استاندار محترم لرستان و ورود دستگاه قضا در مرحله خلعیت پیمانکار مالک این پروژه هستیم و ان شالله تا پایان اسفندماه کل عرصه پروژه به شهرداری واگذار خواهد شد و پیگیر تداوم عملیات اجرایی توسعه فضای سبز در این پروژه خواهیم بود.

شریفی مقدم  با اشاره به تلاش و همراهی پدر بلوط با مجموعه شهرداری اذعان داشت: مهندس افشار به عنوان پدر بلوط در لرستان همراهی و همکاری تنگاتنگی با فضای سبز و مجموعه شهرداری ها دارند که بابت حسن نیت و همکاری ایشان در حق دیار بلوط تقدیر و تشکر می کنیم و نیز از تلاش های شبانه روزی مجموعه بزرگ شهرداری هم تقدیر و تشکر می کنیم.

وی تصریح کرد: همین جا اعلام می کنیم، تا کنون هیچ گونه تغییر کاربری در سطح محدوده فضای سبز در شهر انجام نشده است و تا زمانی که هستیم هم اجازه نخواهیم داد حتی یک متر از عرصه فضای سبز در شهر تغییر کاربری پیدا کند.

شهردار خرم آباد با اشاره به توسعه عملیات اجرایی پروژه های پارک بزرگ پاگر ، پارک انتهای پشته حسین آباد و پارک شاپوری درسالجاری،اظهار داشت: با توسعه پارک آبشار طلایی، پارک مدافعان سلامت و مابقی پروژه های انجام شده و نیز به انضمام چند بوستان که در ایام الله دهه فجر افتتاح خواهند شد، مجموعا ۴۰ هکتار به سرانه فضای سبز در شهر افزوده خواهد شد.

محمد شریفی مقدم هدف از انتخاب نام مدافعان سلامت جهت این پارک محله ای را در تقدیر و خسته نباشید به پرسنل کادر درمانی استان دانست و تاکید کرد: پرسنل کادر درمان در لرستان بی وقفه در جبهه سلامت و مبارزه با ویروس کرونا مشغول به فعالیت و آماده خدمت به مردم هستند که جا دارد در همین جا به آنان خداقوت گفته و به احترام حضور جهادی این عزیزان این پارک تحت عنوان پارک مدافعان سلامت نامگذاری و افتتاح می شود.

شهردار منطقه یک خرم آباد در خصوص این پروژه بیان داشت: در راستای خدمتی دیگر از شهرداری به مردم امروز پارک مدافعان سلامت در انتهای کوچه آبشار ۶ منطقه یک خرم آباد افتتاح خواهد شد و به سپاس زحمات بی شائبه پرسنل خدوم کادر سلامت در جبهه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، این‌پارک به نام مدافعان سلامت نامگذاری شده است.

سعید فولادوند افزود: همچنین امروز بیش از ۹۰۰ اصل۶ نهال در پارک آبشار طلایی غرس خواهد شد و امیدواریم در راستای افزایش سرانه فضای سبز در استان گام موثری برداریم.

فولادوند مساحت این پروژه را ۱۲ هزار مترمربع عنوان کرد و ابراز خرسندی کرد : با توسعه پارکها و زیرساختهای فضای سبز در سطح شهر موجب افزایش رضایتمندی مردم باشیم.

انتشار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: