پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در آیین تجلیل از بانوان شاغل در این اداره کل بر نقش ویژه زنان در توسعه همه جانبه تاکید کرد.
 به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسن فتایی، در آیین گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و تجلیل از بانوان همکار، با تاکید حضور پررنگ و موفق زنان استان در فعالیت های فرهنگی، هنری، رسانه ای و قرآنی گفت: فلسفه این روایت بسیار مهم که " بهشت زیر پای مادران است" به خوبی بر نقش زنان در انسان سازی، خداشناسی و رسیدن آدمی به کمال و سعادت الهی تاکید دارد.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، تصریح کرد: شکل گیری انقلاب اسلامی موجب حضور پررنگ زنان و بانوان مسلمان ایرانی در صحنه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... شد و امروز الحمدالله شاهد حضور زنان موفق لرستان در تمامی این حوزه ها هستیم.

وی ادامه داد: عدم توجه به نقش مهم زنان در امر توسعه خلل ایجاد کرده و حضور زنان لازمه توسعه همه جانبه است.

 فتایی سپس با اشاره به لزوم ایجاد نشاط اجتماعی و امنیت روانی در جامعه در شرایط کنونی، گفت: حضور پررنگ بانوان در جبهه مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا غیر قابل انکار است و بانوان همانگونه که زمینه ساز ایجاد نشاط و امید در محیط خانه و خانواده هستند، با حضور در عرصه های مختلف اجتماع، همین نقش را در عرصه ای بزرگ تر ایفا می کنند.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سپس با تقدیر از فعالیت صادقانه و موثر بانوان همکار در مجموعه اداره کل، گفت: بانوان شاغل در اداره کل یکی از مهمترین ارکان موفقیت های اخیر حاصل شده توسط این مجموعه است که جا دارد از همه شما تشکر کنیم.

وی در پایان ابراز داشت: مشکلات اقتصادی امروز کشور نقش بانوان در مدیریت خانواده را پررنگ تر کرده و زنان شاغل در دستگاه ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی و بخش خصوصی ضمن حضور موفق در سطح جامعه در مدیریت خانه نیز به خوبی عمل کرده اند.

خبر: سجاد شفیعی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: