پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
مدیر کانونهای پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: اثر دو عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در مسابقه‌ی مجازی ادبی و هنری سردار دل‌ها برگزیده شدگیتی آنلاین- به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، معصومه هادی در این خصوص اظهار داشت:دو عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره پنج زاهدان با ارسال اثر به مسابقه‌ی مجازی ادبی و هنری سردار دل‌ها برگزیده شدند.

وی افزود: در این رقابت مجازی، که با مشارکت شهرداری زاهدان و اداره‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با موضوع شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، سارا رحیمی و مریم خسروی با دل‌نوشته‌های خود در سوگ این شهید بزرگوار و بیان احساس خود، «رتبه‌ی برگزیده» را کسب کردند.

وی تصریح کرد: این دو عضو مرکز شماره پنج زاهدان آثار خود را در خلال کلاس‌های ادبی و فرهنگی خود و با هدایت سمیه سرگزی تهیه و به دبیرخانه‌ی مجازی این مسابقه ارسال کرده بودند.

مدیر کانونهای پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: در همین راستا و هم‌زمان با شروع چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با انتشار فراخوانی، هنرمندان و علاقه‌مندان را به طراحی پوستر با موضوع حمایت از تولید ایرانی دعوت کرد.

هادی افزود: «ایده‌پردازی و خلاقیت با موضوع تولید ایرانی»، «تاثیر استفاده از محصولات ایرانی بر اشتغال» و «افزایش اعتماد ملی و خودباوری» از جمله هدف‌های انتشار این فراخوان عنوان شده است.

وی بیان کرد: هم‌چنین از سوی دبیرخانه‌ی این رویداد هنری، سن 12 سال به بالا، اندازه‌ی اثر 70*50، فرمت jpeg و وضوح تصویر dpi 300 از جمله شرایط شرکت و ارایه‌ی اثر در این فراخوان اعلام شده است.

وی ادامه داد: مهلت ارسال اثر برای شرکت در این فراخوان 30 بهمن‌ماه، اعلام نتیجه 15 اسفندماه و زمان برگزاری نمایشگاه 20 اسفند 1399 تعیین شده است.
 قابل ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار جمهوری اسلامی، روبه‌روی جمهوری چهارده، کد پستی 9816966574، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارسال کنند.(برای کسب اطلاع بیشتر، همکاران از طریق شماره تلفن‌های 33488813-054 و 33488736 داخلی 131 پاسخگوی شما خواهند بود)
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: