پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوموانان سیستان و بلوچستان گفت:مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان در حال برگزاری جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستند

گیتی آنلاین- به نقل ازروابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، معصومه هادی در این خصوص اظهار داشت: مراکز فرهنگی‌هنری استان در حال برگزاری جشن‌های چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی افزود:مربیان و اعضای مراکز فرهنگی‌هنری استان، هم‌زمان با مردم ایران و با آغاز روزهای دهه‌ی فجر، با برگزاری جشن‌ها و ذکر خاطره، یاد روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارند.
وی تصریح کرد: در این جشن‌ها ویژه‌برنامه‌هایی چون شعرخوانی، دکلمه، سرود، مسابقه، برپایی نمایشگاه و کارگاه‌های گوناگون فرهنگی، هنری و ادبی اجرا می‌شود.
وی ادامه داد:در این میان و با توجه به تاکید بر اجرای بیشتر برنامه‌ها در فضای مجازی، برخی مراکز با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برخی از این فعالیت‌ها را با حضور محدود اعضا برگزار کردند و برخی دیگر نیز با حضور در جمع دانش‌آموزان، سالگرد پیروزی انقلاب را با آنان جشن گرفتند.نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: