پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ۸۹ پروژه در قالب ۳۱۱ کلاس‌درس با اعتباری بالغ بر ۸۷۲ میلیارد ریال در سیستان و بلوچستان به بهره برداری می رسد.
گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی- رخشانی در این خصوص گفت:۸۹ پروژه در قالب ۳۱۱ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۸۷۲ میلیارد ریال در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 وی افزود: از مجموع این پروژه‌ها، تعداد ۷۷ پروژه در قالب ۲۶۷ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۵۶۰ میلیارد ریال با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز احداث گردیده است.

وی تصریح کرد:در هیچ جامعه‌ای توسعه ای اتفاق نمی‌افتد مگر آنکه آموزش و پرورش توسعه یافته و معلمان توانمند و آگاه و متحول در آن جامعه نقش آفرینی کنند.

وی با تاکید بر در نظر گرفتن نیازهای نسلی و عصری امروز جامعه، آموزش مهارت های علمی، حرفه ای و زندگی اجتماعی و فردی در بین دانش آموزان را بسیار مهم و ضروری عنوان کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: به روز بودن، مسلح بودن به علم روز و همراه شدن با شرایط حاکم بر جامعه بویژه بهره‌گیری از فناوری‌ها و تکنولوژی عصر حاضر لازمه کار هر معلمی است که باید با جدیت بدنبال آن باشند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: