پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
حجت الاسلام والمسلمین روح الله دریکوند طی نامه ای سرگشاده از محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد به سبب برگزاری ملاقات های مردمی در مناطق سه گانه و سازمان های تابعه، تقدیر و تشکر نمود، در متن این نامه سرگشاده آمده است :
شهردار محترم جناب آقای محمد شریفی مقدم

ضمن عرض ادب و احترام خدمت حضرتعالی جهت امر خطیر رسیدگی به مشکلات مردم عزیزمان و جلسات متعدد با مردم و برداشتن حصار بین مسئول و ارباب رجوع؛

همانطور که استحضار دارید انسان آنچنان عظمت و مقام والایی دارد که اگر ارزش و اندازه خود را بداند و هدف خود را بشناسد می‌تواند به جایگاهی برسد که دنیا در مقابل او زانو بزند.

 سرور گرامی؛
خدمت به خلق با اندیشه و انگیزه گره گشایی نسبت به امور مردم و انجام هر  عملی از سر بندگی، تعهد، دلسوزی و مرافقت؛ در حق مردم  همچون ایمان به خدا باعث صعود انسان به مقامات معنوی و جلب رضایت آفریدگار یکتا می‌شود.
 
حرکت ستودنی با مردم بودن و جلسات و ملاقات متعدد شما با مردم مناطق، شنیدن مشکلاتشان و رفع گرفتاری از آنان بلاشک خوشحالی و دلگرمی مردم را در پی دارد، به عنوان یک روحانی از شما سرور گرامی و همکاران نهایت تقدیر و تشکر خالصانه خود را به عمل  آورده و از شما سرور عزیز انتظار داریم با همین احساس مسئولیت و البته تلاش مضاعف همانگونه که قدم های پر خیر و برکت فروانی برداشته اید این توان را مضاعف نموده و قلوب پاک مردم عزیزمان را که سرمایه های این مملکت هستند با فعالیت ها و تلاش های ستودنی خویش شاد و مسرور نمایید.

 با توجه به اینکه مشكلات مردم خيلی فراتر از اين حرف‌هاست؛ اینگونه اقدامات، اتفاقی مبارک و نتایج خوبی در پی دارد.
امیدواریم وجود پر خیر و برکت شما در این جلسات باعث حل مشکلات مردم شود که این همان «برکت وجودی» است که امام رضا (ع) در کلام گهربار خویش به آن اشاره نموده اند، از حضرت رضا (ع) روایت است:
خداوند در روی زمین، بندگانی دارد که در رفع نیازهای مردم می‏ کوشند. آنان روز قیامت ایمن و آسوده‏ اند. هرکس که بر مؤمنی شادی ببخشد و دل او را خوشحال کند، خداوند در روز قیامت، قلب او را شادمان خواهد ساخت.
(الکافی، ج 2، ص 197)

ان شاء الله این حرکات ارزنده از جانب حضرتعالی و جناب مهندس رستم کوشکی رئیس محترم شورای اسلامی شهر خرم آباد فتح البابی باشد برای دیگر مسئولین تا فاصله مردم با آنان کاهش یابد و شاهد سبك زندگی و معاشرت اجتماعی مسئولان، عمل گرایی و نظارت خاص بر عملکرد مجموعه باشیم. بايد فضايی برای ارتباط مسئولان با مردم فراهم شود چرا كه در اين صورت اعتماد مردم به مسئولان افزايش بيشتری پيدا می‌كند.

و البته جا دارد با لسان قاصر خویش از دغدغه حضرتعالی و تلاش های ستودنی حاج اردشیر دریکوند و جناب مهندس علی ماکنعلی و دیگر اعضای محترم شورای شهر و جناب مهندس سعید فتوحی و (صد البته ترویج این سنت حسنه از جانب اصحاب رسانه نظیر تلاش های ویژه سرکار خانم مریم نظری) که عنایت خاص نسبت به امورات شهدا داشته اید و دارید و حقیر خود شاهد آن بوده ام، به طور ویژه تشکر نمایم.
 
گفتم: هوای میکده غم میبرد ز دل/ گفتا:خوش آن کسان که دلی شادمان کنند.

پابوس تمام خدمتگزاران به مردم
روح الله دریکوند

انتشار: مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: