پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
به مناسبت دهه فجر برگزار شد
سرپرست شهرداری تربت جام گفت: به مناسبت دهه فجر اختتامیه مسابقات فوتسال وحدت محلات شهرداری تربت جام برگزار شد.
عباس محرمی با اعلام این خبر افزود: این دوره از مسابقات با شرکت ۱۵ تیم در ۳  گروه ۵ تیمی بصورت دوره ای برگزار و پس از ۴۶ مسابقه، چهار تیم محله ۶ (خبرآباد)، محله ۲ (انقلاب)، محله ۹ (حافظ) و محله ۱۶ (شهرداری) به مرحله نهایی صعود کردند.

مسابقات فوتسال جام وحدت محلات که در ماههای پایانی سال گذشته با شعار ( رقابت، رفاقت ، نشاط محلات ) در راستای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی شهرداری برنامه ریزی شده بود به علت شیوع بیماری منحوس کرونا متوقف شد و در دهه فجر امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت دانشکده علوم پزشکی برگزار شد

عباس محرمی افزود: راز تندرستی و داشتن جامعه سالم و پویا، داشتن شهروندانی سالم و تندرست است تا بتوانند وظایف شهروندی خود و نقشی که هر یک در جامعه دارند را به‌خوبی ایفا نمایند.

وی با بیان اینکه توجه به ورزش محلات  باعث تحرک و نشاط می‌گردد و این نشاط به خانواده‌ها منتقل خواهد شد گفت: توجه به ورزش محلات و برگزاری چنین مسابقاتی که محلات را درگیر می‌کند باعث می‌شود تا ضمن ایجاد یک شورونشاط اجتماعی،  باعث همدلی در محلات برای یک کار گروهی و مشارکتی و از طرفی در عین رفاقت، باعث رقابت بین محلات شهر می‌شود.

محرمی توسعه ورزش همگانی، استعدادیابی، ارتقاء حس مشارکت در بین اهالی محله ها، غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان را از اهداف برگزاری این دوره از مسابقات دانست و ادامه داد: ایجاد زمینه حضور همه افراد جامعه در فعالیت‌های ورزشی و تفریحی و ایجاد و تقویت شورونشاط اجتماعی در محلات و بخصوص جوانان، از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.

وی افزود: در مسابقه رده بندی تیم محله ۶ (خیرآباد)  با نتیجه ۶ بر ۴ بر تیم محله ۲ (انقلاب) غلبه و مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.
محرمی ادامه داد: در مسابقه فینال تیم محله ۹ ( حافظ) در ضربات پنالتی ۴ بر ۲ توانست بر تیم محله ۱۶ ( شهرداری)  پیشی گرفته و مقام اول این دوره از مسابقات را کسب نماید.
وی افزود: تیم محله ۱۶ ( شهرداری)  مقام دوم مسابقات را از آن خود کرد و همچنين امید معزز بازیکن تیم محله ۹ (حافظ)  با ۱۷ گل به عنوان آقای گل این مسابقات شناخته شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: