پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد روز مادر و هفته مقام والای زن را به زهرا نظری تنها بانوی عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد با اهداء لوح، تبریک و تهنیت گفت.
در متن این لوح آمده : 

خواهر ارجمند بانوی فرهیخته سرکار خانم دکتر زهرا نظری 

سلام علیکم :

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) احتراما ضمن گرامیداشت هفته زن و روز مادر این ایام را به سرکار عالی تبریک عرض نموده و از درگاه باریتعالی موفقیت روزافزون شما را در دستیابی به اهداف وزین مدنظر در راستای توسعه، عمران و آبادانی دیارمان در زمینه های مختلف آرزومندم.

بی شک، حضور بانویی فعال و فرهیخته در هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر خرم آباد موجب ارتقای نمودار عملکرد شهرداری مرکز استان در عرصه های مختلف و نزدیک تر شدن شهروندان بویژه بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی گردیده و همین امر شهرداری را در جهت دستیابی به افق تعیین شده دلگرمتر می نماید .

در پایان سرافرازی و بهروزی سرکار عالی را در نیل به برنامه های ارزشمندتان در پیشرفت روزافزون شهر هزار چشمه خرم آباد آرزومندم .

محمد شریفی مقدم 
شهردار خرم آباد

انتشار : مریم نظری 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: