پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۳
شنبه ۱۸ بهمن ماه مطابق معمول، اولین روز هفته به مردم اختصاص یافت و ملاقات و دیدار مردمی محمد شریفی مقدم اینبار در شهرداری منطقه ۳ برگزار شد .
 محمد شریفی مقدم در این دیدار سه ساعته، پای درد دل و مشکلات اربابان رجوع که بخشی از آنها را پیمانکاران طلبکار از شهرداری تشکیل می داد، نشست و ضمن بررسی مشکلات آنها دستورات لازم را جهت تسریع در اموراتشان صادر کرد.

باز هم شهردار خرم آباد بود و به گفته خود سعید القاصی مهر رئیس بازرسی وی را همراهی می کرد تا در لیست خود نام کارمندان خاطی را ذکر کند .

 امروز هم در شهرداری منطقه ۳ به ریاست سعید فتوحی شهردار جوان و باانگیزه، لیست سعید القاصی مهر رئیس بازرسی شهرداری با شکایت ارباب رجوعی به دلیل برخورد نامناسب، نام یکی از پرسنل شهرداری منطقه ۳ را در خود جای داد و به دستور اکید شریفی مقدم شهردار خرم آباد به کمیته انضباطی معرفی خواهد شد .

در پایان این دیدار، محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های ستودنی و عمرانی سعید فتوحی شهردار پرانرژی منطقه ۳، به قصد تجلیل از بانوان همکار در مناطق سه گانه ، سازمان های تابعه و شورای اسلامی شهر بمناسبت بزرگداشت روز زن و مقام مادر؛ جنوب شهر خرم آباد را به مقصد سالن جلسات شهرداری مرکزی ترک کرد .

خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: