پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۲
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد :
کلنگ ساخت دو غسالخانه سرابیاس و فلک الدین به دست پهلوان علی دولتشاهی خیّر نام آشنای شهر خرم آباد با هدف کمک به شهرداری به زمین زده شد .
علی ماکنعلی در این مراسم معنوی و ارزشمند ضمن خیر مقدم به حضار و روحانیت معزز حاضر در جلسه، بیان داشت: امروز بخاطر آیینی ارزشمند اینجا جمع شده ایم و قرار است به دستان پر محبت و سخاوتمند حاج علی دولتشاهی خیّر شهر عزیزمان خرم آباد کلنگ احداث دو غسالخانه سرابیاس و فلک الدین و تعریض جاده دسترسی قبرستان خضر به زمین زده شود.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش لرستان و رئیس سابق شورای اسلامی شهر خرم آباد،گفت: یکی از وظایف شهرداری با توجه به جمعیت آن شهر، ساخت چندین غسالخانه است ولی متاسفانه در شهر خرم آباد یا به دلیل کمبود منابع مالی و یا شاید هم به دلیل ضعف مدیریتی در سالیان اخیر فقط یک غسالخانه در این شهر با جمعیت بسیار بالا وجود دارد . 

علی ماکنعلی اذعان داشت: همانطور که مستحضر هستید شهر خرم آباد دارای یک غسالخانه است و ساخت چندین غسالخانه مطالبه بحق شهروندان است، ساخت غسالخانه ها در چند منطقه سبب سهولت در رفت و آمد و کاهش بار ترافیکی خواهد بود .

 رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر خرم آباد ضمن تقدیر و تشکر از اقدام ارزشمند علی دولتشاهی، خاطر نشان ساخت : احداث دو غسالخانه اقدام ارزشمندی است که توسط حاج علی دولتشاهی خیّر نیکوکار با هزینه ای بالغ بر  ۷ میلیارد تومان انجام خواهد گرفت، تامین اعتبار ساخت این دو غسالخانه هرگز برای شهرداری مقدور نبود و قطعا برای دکتر علی دولتشاهی رضایتمندی خداوند و شهروندان را در پی خواهد داشت .

 علی ماکنعلی در پایان سخنان خود به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهروندان ضمن تقدیر و تشکر از منش پهلوانی حاج علی دولتشاهی، افزود: این غسالخانه ها دارای دو سالن مجزای غسالخانه آقایان و بانوان است، اتاق پزشک و استراحت غسال و غساله ها و اتاق های اداری نیز در آن تعبیه شده است .

برپایه این گزارش، نوبت به سخنان حجت الاسلام والمسلمین روح الله دریکوند رسید و با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، بیان داشت: رسول اکرم (ص) فرموده: محبوبت ترین افراد نزد خداوند متعال کسی است که سودش به مردم بیشتر باشد، ارزش خدمت به مردم چنان جایگاهی دارد که امام سجاد (ع)  می فرماید: آرزو می کنم گره کار مردم به دست منِ امام سجاد باز شود .

حجت الاسلام دریکوند ضمن تقدیر از حرکت زیبا و ارزشمند پهلوان علی دولتشاهی به بیان روایتی از آیت الله بروجردی پرداخت که فرمود: خواب دیدم رسول خدا (ص) نظر ویژه ای به برادر علامه بحرالعلوم داشت وقتی علت را جویا شدند ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) فرمودند : خیر برادر علامه بحرالعلوم این سید ارزشمند به مردم بیشتر از دیگران می رسد لذا مورد توجه و عنایت خاص ماست .

گفتنی است در این مراسم، کلنگ احداث دو غسالخانه سرابیاس و فلک الدین به دست همسر حاج علی دولتشاهی به زمین زده شد .

خبرنگار : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: