پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۰
پهلوان علی دولتشاهی خیّر نام آشنای خرم آبادی به وعده خود عمل کرد و جهت یاری شهرداری، کلنگ ساخت دو غسالخانه در سرابیاس و فلک الدین را به زمین زد .
دکتر علی دولتشاهی در مراسم کلنگ زنی ساخت دو غسالخانه سرابیاس و فلک الدین و تعریض جاده دسترسی قبرستان خضر ، پشت تریبون قرار گرفت و ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، هفته بزرگداشت مقام مادر و تولد ام ابیها فاطمه زهرا (س) ، گفت: بسیار خوشحال و خرسندم که در ایام پیروزی انقلاب اسلامی به کاری پرداخته ایم  که سبب شادی مردم و خانواده هاست .

خیّر نام آشنای شهر خرم آباد افزود: نه تنها در شهر خرم آباد بلکه در کل کشور، شهرداری ها با مشکلات مالی مواجه هستند و توان مالی آنچنان مطلوبی در اختیار ندارند ولی با این وجود جناب شریفی مقدم شهردار محترم خرم آباد و اعضای محترم شورا دوست دارند و در تلاش هستند تا گام هایی محکم برای شهر بردارند زیرا بنده چه زمانی که در ایران هستم و چه زمانی در خارج کشور بسر می برم تمام خبرها را رصد می کنم .

حاج علی دولتشاهی به نکته قابل تاملی اشاره کرد : ای کاش این فرهنگ در شهر ما باب شود و دوستان عزیزی که توان مالی دارند به کمک شهرداری بیایند و هر کدام دو تا از مشکلات شهرداری را رفع کنند، مطمئنم آن زمان شهری زیباتر از آنچه هست خواهیم ساخت.

وی اذعان داشت : به این نیت به کمک شهرداری آمدم زیرا خود نیز هنگام برگزاری مراسم سوگ اقوام و دوستان زجر می کشیدم و گاها ده مراسم به بالا در غسالخانه صالحین برگزار می شد و علاوه بر بار ترافیکی این قضیه، نمی توانستی صاحب مصیبت را به راحتی پیدا کنی و عرض تسلیتی داشته باشی .

علی دولتشاهی در جواب دوستانی که به وی انتقاد می کنند که برای زندگان کار انجام بده چرا برای درگذشتگان غسالخانه بنا می کنی، اظهار داشت : همه ما دیر یا زود گذرمان به غسالخانه خواهد افتاد و این مسیرمان است و تمام ملک و املاک ما همین قبر خواهد بود .

مرد نیکوکار شهر خرم آباد که تاکنون خدمات فراوانی به زادگاهش انجام داده ، در ادامه سخنان خود گفت : با ایجاد این دو غسالخانه بار ترافیکی شهر کاهش خواهد یافت ، جنوب شهر با جمعیت بالای خود از غسالخانه سرابیاس و شمال شهر از غسالخانه فلک الدین استفاده خواهند کرد و مرکز شهر کماکان از غسالخانه قدیمی یا همان صالحین بهره خواهد برد؛ جاده دسترسی به قبرستان خضر هر چند به علت پیشروی قبرستان جای کار فراوانی به ما نمی دهد ولی سعی ما بر این است تا جایی بتوانیم این جاده را تعریض کنیم .

علی دولتشاهی چه زیباشناسانه گفت : من معامله با خدا کرده ام و انتظار ندارم یک تشکر خشک و خالی از من داشته باشند ، معامله ام با خداست و ان شاء الله خداوند کمک کند بتوانیم رضایت مردم را به رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر کنیم نه اینکه باعث شویم رنجی به رنج های مردم اضافه شود .

تلاش بنده این است که پاکبانان عزیز و زحمتکش را از لحاظ معیشتی تقویت کنیم و در هفته های آینده انشاء الله شاهد آزادی تعداد زیادی از زندانیان خواهیم بود که سرهنگ ماشاالله بازگیر هم در این مورد ما را یاری دادند و طی بازدیدی که از زندان داشتیم و خداوند توفیق دهد دل خانواده های بسیاری را شاد خواهیم کرد؛ این بخش پایانی سخنان دکتر علی دولتشاهی است .

گفتنی است ، در این مراسم ارزشمند کلنگ احداث غسالخانه فلک الدین و سرابیاس توسط همسر حاج علی دولتشاهی به زمین زده شد .

و در پایان مراسم، محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد و رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی و دیگر اعضاء اعلام داشتند که طی روزهای آینده یکی از معابر اصلی و در شان حاج علی دولتشاه به نام این خیّر دوستداشتنی مزین خواهد شد .

مهمان ویژه این آیین کلنگ زنی ، سرهنگ پاسدار ماشالله بازگیر فرمانده ناحیه شهرستان خرم آباد و سرهنگ عباس دولتشاهی فرمانده انتظامی خرم آباد بود .
خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: