پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در سفر به شهرستان چابهار ضمن بازدید از پروژه‌های در حال اجرا، دفتر نمایندگی سازمان بازرسی را در این شهرستان افتتاح کرد.

گیتی آنلاین-به نقل از فارس ، روز گذشته حجت‌الاسلام حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در شهرستان چابهار حضور یافت.

وی در بدو ورود ضمن بازدید از زیرساخت‌های بندر شهید بهشتی، مسجد این بندر را افتتاح کرد.


درویشیان سپس در نشست با فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران حضور یافت و بر پیگیری مشکلاتشان قول مساعد داد.

وی در این نشست که در سالن اجتماعات منطقه آزاد چابهار برگزار شد اظهار کرد: یکی از رویکردهای جدی و اساسی قوه قضاییه حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری است و این موضوع در اولویت قرار دارد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خطاب به سرمایه‌گذاران افزود: مشکلات خود را مکتوب ارائه کنید تا در جلسه رفع موانعجهش تولید مطرح و پیگیری شود، بعضی از موضوعات موانع قانونی ندارد موانع فرآیندی و سامانه ای دارد و با مدیریت درست برطرف می‌شود.
 

رئیس بازرسی کل کشور گفت: تا زمانی صدمه ای به بیت‌المال وارد نشود با هماهنگی دستگاه های مرتبط مسیر برای تولید و سرمایه‌گذاری هموار می‌شود.

این مسؤول ادامه داد: مشکلات در حوزه وزارت صمت و بانک مرکزی است که در این راستا جلساتی با بانک مرکزی به طور مستمر داریم و به زودی در جلسه آینده پیرامون مشکلات شما بحث و بررسی خواهیم کرد تا تسهیل در امور صورت گیرد و ظرفیت های خدادادی عظیمی که در ایران اسلامی و این منطقه است به فعلیت برسد.

رئیس بازرسی کل کشور در دومین روز از سفر خود از روند پروژه‌های در حال اجرا در چابهار بازدید کرد.


بازدید از مکان پرورش گاندو، تمساح پوزه کوتاه ایرانی منطقه آزاد چابهار، افتتاح دفتر نمایندگی سازمان بازرسی کل کشور نیز یکی دیگر از برنامه‌های دومین روز از سفر حجت‌الاسلام درویشیان به چابهار بود.

وی در آخرین برنامه خود در چابهار در جمع مسؤولان سیستان و بلوچستان در جلسه شورای حضور یافت و گفت: مبارزه اصولی با فساد یکی از رویکردهای قوه قضاییه است در این راستا شناسایی بسترهای فساد زا در حوزه های صدور مجورها و امکانات در دستور کار قرار دارد.

حجت‌الاسلام درویشیان بیان کرد: خط قرمرنظام اسلامی مقابله با فساد است، اگرچه فساد اندک است اما همین اندک هم براینظام اسلامی زیاد است و باید تلاش کنیم در هیچ رده و بخشی فساد وجود نداشته باشند.

وی ادامه داد: کمک به دستگاه های اجرایی و حمایت از مدیران ریسک پذیر و شجاع از جمله  رویکردهای سازمان بازرسی استاز طرفی اگر مدیری مسولیتی داشته و در انجام آن کوتاهی کرده نیز باید پاسخگو باشد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: