پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸
مدیر شعب بانک کشاورزی استان گفت: شعب بانک کشاورزی استان بیش از 20 هزار و 152 میلیارد ریال انواع تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت کردند

گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی،  مدیرت شعب استان سیستان و بلوچستان گفت: شعب این استان از ابتدای سال 1396 تاکنون 20 هزار و 152 میلیارد ریال انواع تسهیلات، به 51 هزار متقاضی، پرداخت کردند که بخش اعظم آن در جهت تأمین اعتبار طرح های کشاورزی در استان، پرداخت شده است.

قزلباش با اشاره به اینکه بانک کشاورزی، حامی تولید و کارآفرینان  است، افزود: یکی از بزرگترین مزارع پرورش مرغ مادر گوشتی شرق کشور، با حمایت 88 میلیارد ریالی بانک کشاورزی، هم زمان با دهه مبارک فجر در استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: استان سیستان و بلوچستان، به دلیل برخورداری از نیروی کار کوشا و فعال و حمایت بانک تخصصی کشاورزی، تبدیل به یکی از قطب های پرورش انواع طیور و تولید تخم مرغ در شرق کشور شده است.

وی ادامه داد:  در حاشیه کمربندی شهر زاهدان، روستای الله آباد، در زمینی به وسعت 5 هکتار، یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین مزارع پرورش مرغ مادر گوشتی، با ظرفیت تولید 44800 قطعه، با حمایت 88 میلیارد ریالی بانک کشاورزی به بهره برداری رسید

مدیر شعب بانک کشاورزی استان گفت: این طرح یکی از تنها مزارع تمام مکانیزه، با برخورداری از تجهیزات کاملا مدرن و تکنولوژی روز جهان است.

قزلباش افزود: استفاده از دانش روز، منجر به افزایش بهره وری و تولید اقتصادی شده و با آغاز بهره برداری از این طرح، نه تنها نیاز استان بلکه، بخش اعظم نیاز منطقه جنوب شرق کشور نیز تأمین می شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: