پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
امام جمعه رومشکان در جشن انقلاب در شهرستان رومشکان گفت: انقلاب جمهوری اسلامی انقلاب ایستا نیست و پویا و همیشگی است.
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان ، دوشنبه ۲۰ بهمن‌ماه سال جاری جشن انقلاب با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاطمی نیا امام‌جمعه رومشکان، دستیاری فرمانداری رومشکان کیانوش سوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رومشکان، فرماندهی نیروی انتظامی رومشکان، فرمانده سپاه ناحیه رومشکان، مدیران دستگاه‌های اجرایی، اهالی فرهنگ هنر و رسانه بخصوص شاعران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

 بر اساس این گزارش در مراسم حجت‌الاسلام فاطمی نیا ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و همچنین تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رومشکان به خاطر برگزاری این مراسم تأکید کرد برای توسعه فرهنگ و هنر شهرستان رومشکان کثرت این‌گونه برنامه‌ها لازم و ضروری است.

امام‌جمعه رومشکان تصریح کرد: یکی از جهات بسیار مهم انقلاب اسلامی محتوای فرهنگی آن است و از عوامل انقلاب اسلامی پویا بودن و ایستا نبودن آن است و این پویا بودن صرفاً سیاسی نیست و ما باید مدام در تغییر باشیم و این از اهداف انقلابی بودن و انقلابی ماندن است.

 وی با اشاره به سیاست کاری و رویکرد فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ارشاد به معنای رشد کردن و رشد در جهت فرهنگ و توسعه آن است، و برای رشد فرهنگ قطعاً نیاز به هنر داریم که نمونه بارز آن قرآن کریم است که سراسر هنر، فصاحت و بلاغت است.

 حجت‌الاسلام فاطمی نیا در خصوص هنر شعر و شاعری در جامعه یادآور شد شعر ارتباط عالم بالا و معنوی با عالم حیات دنیوی است، شعر تنها توجه به مقام احساس ندارد بلکه سرشار از معنویت و الهی بودن است و برای توسعه و بالندگی فرهنگ باید از شعر و شاعران کمک گرفته شود.

 وی در پایان افزود؛ مسئولین باید نگاه ویژه‌ای به فرهنگ و هنر شهرستان داشته باشند و چاره‌ای برای تنها سالن این شهرستان که محل اجرای تمام برنامه‌های این شهرستان است اندیشیده شود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: