پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۴
نشست هم‌اندیشی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان در خصوص گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارکه فجر با شاعران و ادبیان این شهرستان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان عصر روز جمعه ۱۶ بهمن‌ماه سال جاری نشست هم‌اندیشی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان در خصوص گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارکه فجر و برنامه‌های موردنظر با شاعران و ادبیان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

 بر اساس این گزارش کیانوش سوری رئیس این اداره ضمن تبریک دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی از حضور و همراهی همه هنرمندان، ادیبان و شاعران شهرستان رومشکان در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان در راستای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کرد.

 سوری که در جمع انجمن شعر و ادب رومشکان سخن می‌گفت ، تصریح کرد: در این شرایط کرونایی که همه اصناف بخصوص قشر فرهیخته هنرمندان آسیب‌های جدی دیده‌اند به همه اثبات شده است که فعالیت‌های شاعران، ادیبان، نویسندگان و هنرمندان در تمامی رشته‌های هنری نه‌تنها تعطیل بردار نیست بلکه جامعه امروزی ما نیاز مبرم به تولیدات محتوای فرهنگی و هنری برای تقویت روحیه امید و نشاط عموم مردم دارد.

 وی در بخش دیگر سخنان خود بابیان اینکه اوج‌گیری بیماری کرونا باعث شده است که برگزاری جشنواره‌ها و آیین‌های فرهنگی و هنری به‌صورت حضوری به تعویق افتاده ، اظهار کرد: به پیشنهاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان و موافقت مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و همچنین استقبال انجمن شعر و ادب و شاعران شهرستان رومشکان آیین رونمایی از دو کتاب منتشر شده شاعران رومشکانی در دهه فجر برگزار می‌گردد.

 در ادامه این نشست صمیمی همچنین آقایان علی امرایی، رامین احمدی، قاسم غلام پور، حسن امرایی و چند تن نیز از شاعران جوان رومشکانی ضمن اظهارنظر در خصوص، مشکلات، تقویت هرچه بهتر و احیا انجمن شهر و ادب رومشکان و همچنین انتظاراتی که از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص حمایت ویژه از شاعران این شهرستان داشته به شعرخوانی نیز پرداختند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: