پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۲
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان از پوستر انتزاعی " گرامیداشت شهدای مدافع سلامت لرستان " رونمایی شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی، مدیر کل، در این مراسم که عصر دوشنبه بیستم بهمن ماه در سالن جلسات شهید حیدریان ساختمان ستادی اداره کل برگزار گردید، ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: در طول چهل و دو سال گذشته، زنان و مردان بسیاری در صحنه های جهاد از جان خود گذشتند، تا پایه های انقلاب اسلامی بیش از پیش مستحکم شود.

 وی تصریح کرد: مدافع سلامت نیز در طی نزدیک به یکسال گذشته، صادقانه و مومنانه در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس کرونا، ایستادگی و از خودگذشتگی کرده و بسیاری از خادمان این جامعه شریف، با نثار جان خویش، شهادت را در صحنه ای دیگر معنا کردند.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان سپس ابراز داشت: عصر فردا نیز از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از خانواده نخستین شهیده مدافع سلامت استان، پرستار زنده یاد " زهرا شیرویه " تقدیر خواهد شد.

 ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان نیز در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: امروز مصادف است با روز " انقلاب اسلامی، بسیج فداکار، خدمت مؤمنانه، مدافعان سلامت " و به همین منظور با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از پوستر گرامیداشت شهدای مدافع سلامت استان که توسط آرش فروغی، هنرمند مطرح هنرهای تجسمی طراحی شده، رونمایی می کنیم.

 سرهنگ فریدون کریمی افزود: نقش و جایگاه " شهدای مدافع سلامت " برای انقلاب اسلامی در کنار جانفشانی شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم قرار دارد و تمامی پرستاران و پزشکانی که جانانه در جبهه مقابله و سرکوب ویروس کرونا حضور دارند یادآور رزمندگان و ایثارگرانی است که در جبهه های جنگ و مقاومت حضور داشتند.
خبر : سجاد شفیعی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: