پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
​امکان افتتاح حساب به صورت آنلاین در بانک صادرات ایران با ارتقای نسخه جدید سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) فراهم شد تا چرخه خدمات بانکداری الکترونیک این بانک کامل‌تر شود.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی: https://shams.bsi.ir نسبت به افتتاح حساب و استفاده از خدمات سامانه شمس به صورت غیر حضوری اقدام کنند.
سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) با هدف ارائه خدمات پرکاربرد بانکی راه‌اندازی شده تا مشتریان بتوانند به صورت غیرحضوری، خدمات بانکی دریافت کنند.
«افتتاح حساب»، «درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات»، «دریافت دسته‌چک»، «رفع سوءاثر از چک برگشتی»، «فعال‌سازی خدمات بانکداری الکترونیکی»، «دریافت صورتحساب اینترنتی» و «ثبت‌نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات»، از جمله خدماتی است که از طریق سامانه «شمس» در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و به زودی با تکمیل شدن مراحل احراز هویت الکترونیکی، برای دریافت اغلب خدمات نیازی به مراجعه به شعب بانک صادرات ایران وجود نخواهد داشت.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: