پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۲
دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت اسلامی استان لرستان :
نشست خبری _ مطبوعاتی دبیر و معاونین جمعیت پیشرفت و عدالت اسلامی لرستان به منظور حمایت و تبیین تفکر دکتر محمدباقر قالیباف در سالن همایش حوزه هنری استان برگزار شد .
دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت اسلامی لرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گریزی به مبارزان استان در زمان رژیم پهلوی زد: مبارزان استان لرستان نقش ویژه و ماندگاری در نهضت امام خمینی (ره) داشتند، وعاظی از همین استان قبل از انقلاب در جلسات و محافل انقلاب شرکت می‌کردند که هر خطابه آتشین آنها لرزه‌ای به جان رژیم ستم‌شاهی می‌انداخت، سخنان آتشین سید محمد صالح طاهری خرم آبادی در بوشهر ، در بازار وکیل شیراز،  اهواز ، حسینیه نجف آباد اصفهان و مشهد از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد .

برهان کرم الهی افزود: هر جا محفل ، مراسم و روضه ای بود مرحوم سیدمحمدصالح طاهری خرم آبادی و حاج سید حسن طاهری خرم آبادی  در پیام رسانی معمار کبیر انقلاب ایفای نقش می کردند، خطابه های گدازنده شهید سید فخرالدین رحیمی که به فخر لرستان معروف شده در مسجد علوی بر منبر خطابه در یادها ماندگار است .

وی پس از بیان مبارزات شهیدان مبشر ، مهدی قاضی ، آیت الله کمالوند و ... به مبارزات محمد باقر قالیباف در سن ۲۱ سالگی در جبهه و جنگ و در عرصه خدمت در شهرداری تهران رسید: دکتر قالیباف در سن ۲۱ سالگی فرمانده لشکر بود و زمانی که شهردار تهران بود در طی روز ، ۱۸ ساعت کار می کرد روزانه تمام پروژه‌های بزرگ را می رفت، اگر بخواهیم یک مدیریت جهادی را برندسازی کنیم نمی‌توان از آقای قالیباف گذشت، وی برند مدیریت جهادی است .

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت اسلامی استان لرستان دکتر قالیباف را اینگونه توصیف کرد: دکتر قالیباف یک شخصیت کاریزماتیک مردمی است،زود فکر می کند، زود تصمیم می گیرد، به کار علمی و تخصصی اعتماد دارد و تلاش می‌کند آنچه که تصمیم گرفته به نتیجه نهایی و مطلوب برساند و این تیپ شخصیت افراد راهبردی است .

وی گفت: دکتر قالیباف حامل نامه بسیار مهمی از رهبرمعظم انقلاب برای پوتین بود که این نامه راجع به آینده منطقه و آینده دنیاست، پیشنهادات حضرت آقا به پوتین که اثرات بسیار خواهد داشت، آقای قالیباف به زعم کارشناسان روسی به لحاظ باورهای دینی و انقلابی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی است، قالیباف فرزند انقلاب است و از  آرمان‌های انقلاب دوری نکرده و نمی‌کند.

برهان کرم الهی بیان داشت: اگر به آقای قالیباف بگویند بدون رای رئیس‌جمهور می شوی فقط برای خوشآمد آمریکا چیزی بگو ، هرگز حاضر نیست همچنین مسئولیت ذلت باری را برعهده بگیرد، این رفتارهای انقلابی دکتر قالیباف سبب حسادت به وی شده است .

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت اسلامی استان لرستان اذعان داشت : اگر دکتر قالیباف سرلیست اصولگریان نبود به هیچ وجه اصوگرایان در این دور موفق نمی شدند، کسانی به دکتر قالیباف حسادت می کنند که ۴۰ سال است اسمشان اصولگراست و چهار نفر به آنها اعتماد ندارند، قالیباف در زمانی که شهردار تهران بود به اندازه صدسال در پایتخت مسجد و حسینیه ساخت، بزرگراه و تونل راه اندازی کرد .

برهان کرم الهی در بخش پایانی سخنان خود اذعان داشت: دکتر قالیباف یک مدیر اجرایی است اگر در انتخابات ریاست جمهوری برنده شود امور مملکت را به دست جوانان خواهد داد، اعتماد ویژه ای به جوانان دارد و با کمک جوانان اقتصاد مملکت را سر و سامان می دهد، رقبا از ورود این مرد اجرایی به صحنه می ترسند، قالیباف فرزند انقلاب است و از ارزشها عقب‌نشینی نمی‌کند، عزت ایرانی را برمی‌گرداند و آنها که از آمدن دکتر قالیباف احساس خطر می کنند از تفکر قالیباف می ترسند .
خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: