پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: انجمن های فرهنگی هنری، باید برنامه های پیشنهادی خود را در قالب طرح و با توضیح جزئیات ارائه دهند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی؛ مدیر کل، در حاشیه آیین گشایش نمایشگاه آثار اساتید خوشنویسی کشور در کوهدشت، ضمن حضور و بازدید از دفتر انجمن های موسیقی و قرآن و عترت، گفت: ایجاد بانک اطلاعاتی اعضا، یکی از مهمتریت کارهایی است که باید توسط انجمن های فرهنگی هنری صورت پذیرد تا زمینه اقدامات حمایتی گستره از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بیش از پیش فراهم گردد.

 وی ادامه داد: با توجه به ایجاد و احیاء شورای طرح و برنامه در ساختار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، لازمه مطرح شدن و پذیرش برنامه های پیشنهادی انجمن های فرهنگی و هنری در این شورا، ارائه برنامه ها در قالب طرح علمی و با توصیح جزئیات دقیق است.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان سپس ابراز داشت: توانمندی هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه شهرستان کوهدشت بر کسی پوشیده نیست و ما تمام تلاش خود را در راستای حمایت از ایشان در قالب پرداخت تسهیلات، اعطای بیمه، برقراری مستمری و ... بکار خواهیم بست.

احمد حسین فتایی در پایان افزود: هنرمندان و اصحاب فرهنگ و  رسانه و جامعه قرآنی، موتور محرک فعالیت های ما هستند و هرگونه فعالیتی که در این حوزه صورت می پذیرد باید زمینه ساز ایجاد روحیه امید و نشاط در وجود این عزیزان باشد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: