پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
محمدرضا بیرانوند نماینده رانندگان تاکسی شهر خرم آباد در ایام دهه مبارک فجر مطلبی تقدیم شهدای خانواده بزرگ تاکسیرانی کرد . در این مطلب آمده:
در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران نمایش باشکوه و افتخار آمیز ، رژه رانندگان تاکسی در  سراسر کشور  برگزار شد .
مجموعه  تاکسیرانی همواره در خط مقدم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و در طی چهل و دو سالی که از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران   گذشته است همواره با جان و دل وفاداری خود را به مردم و انقلاب ثابت کرده است . 

این عزیزان ،  در بحبوحه انقلاب و دفاع مقدس ، شهدای شریفی را تقدیم این مرز و بوم نموده اند که هر کدام  افتخار شهر و دیار خود هستند .
امسال در مراسم جشن پیروزی انقلاب ، با توجه به محدودیت های کرونایی که در سراسر کشور برقرار بود ، حماسه حضور رانندگان تاکسی در کشور تجلی ویژه ای پیدا کرد .
  تاکسیرانان عزیزی که با خانواده های خود و با نصب پرچم های  سبز و سفید و سرخ رنگ ایران عزیزمان بر عهدی که با  رهبری و ولایت بسته اند وفادار ماندند  و  حماسه ای ماندگار آفریدند .
خانواده شریف تاکسیرانی که در طی سال گذشته  بیشترین آسیب را به خاطر بروز ویروس منحوس کرونا دیده بود با وجود همه مشکلات ،با لبیک به سخنان رهبری معزز و حضور باشکوه در مراسم یوم الله 22 بهمن ، با آرمانهایی نظام دوباره بیعت کردند .
  حال که نمایش باشکوه تاکسیرانان ، دراین شرایط سخت معیشتی و اقتصادی  نشان از  پیوند ناگسستنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  دارد ، نوبت  مسئولان است ،  که با توجه به مشکلات  فراوانی که  در این بخش مشهود است، کمر همت بسته و به رفع دغدغه های این عزیزان اهتمام بورزند .

بسیاری از رانندگان شریف تاکسی سالهاست که از داشتن بیمه تامین اجتماعی محروم هستند ، متاسفانه با وجود سختی کار و آسیب های فراوان جسمی که در طی فعالیت روزانه به همکاران بنده وارد میشود اما با شگفتی در دسته بندی  مشاغل سخت محسوب نمیشوند!!!!!
با وجود گرانی شدید قطعات و لوازم مصرفی مربوط به خودرو هیچگونه حمایتی از سوی نهادها مربوط شکل نمیگیرد .
با توجه به بیشترین آسیبی که در یکسال گذشته بخاطر مواجهه با ویروس کرونا و تعطیلی چند ماهه کار تاکسی ها و از دست دادن 152 نفر از همکاران شریف و خدوم تاکسیرانان،  حتی بسته های کمک  معیشتی به این قشر خدوم و زحمتکش  تعلق نگرفت !!و بسیاری از مشکلات دیگر که به واسطه ورود غیر قانونی رقیب های اینترنتی به حوزه حمل و نقل ،هنوز لاینحل مانده است ...
انشاءالله با کمک مدیران و مسئولان دلسوز  و نماینده های محترم مجلس بتوانیم به رفع مشکلات  این قشر شریف و زحمتکش اقدام کنیم.

با سپاس 
محمدرضا بیرانوند نماینده رانندگان تاکسی شهر خرم آباد
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: