پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
از آغاز همه گیری ویروس منحوس کرونا همکاران شر کت آب و فاضلاب خوی به عنوان یاوران مدافعان سلامت اقدامات زیادی در راستای برقراری آب شرب و بهداشتی مشترکین انجام داده اند تا آب مصرفی مشترکان عزیز قطع نشود .

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی  گفت : از آغاز همه گیری ویروس منحوس کرونا همکاران شر کت آب و فاضلاب خوی به عنوان یاوران مدافعان سلامت اقدامات زیادی در راستای برقراری آب شرب و بهداشتی مشترکین انجام داده اند  تا آب مصرفی مشترکان عزیز قطع نشود  .

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، یداله سلطانی افزود : جا دارد از زحمت کشان تامین آب این سقاهای بی ادعا را یاوران مدافعان سلامت بنامیم چرا که کارکنان آب و فاضلاب برای تامین آب شرب و بهداشت مردم با تلاش شبانه روزی خود یکی از تامین کنندگان نیازهای مردم در این روزهای کرونایی هستند که تلاششان مضاعف هم شده است .

 وی با اشاره به شروع بیماری کوید 19 اظهار داشت : توصیه های بهداشتی و تاکیدات مکرر متخصصان به شستشوی دستها به صورت مرتب به عنوان بهترین و موثرترین راه در جهت جلو گیری از آلوده شدن به بیماری کرونا مصرف آب تا 30 درصد افزایش یافته است.
 سلطانی خاطر نشان کرد در حالت عادی هر فرد در شبانه روز حدودا پنج بار دستهای خود را می شوید اما در این شرایط با وجود همه گیری ویروس کرونا شستشوی دستها تا 20 بار هم افزایش یافته که از باید در هنگام شستشوی دستها در جهت مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب حتی الامکان در زمان 20 ثانیه ماساژ دستها با مایع دستشویی شیرهای آب را بسته نگهداریم و فقط زمان آبکشی دستها شیر آب را باز کنیم.

   مدیرعامل شرکت اظهار داشت : لازم است در جهت کمک به یاوران  مدافعان سلامت ، مدیریت مصرف ، صرفه جویی در مصرف آب و هم چنین کمک به سبد اقتصاد خانواده در این شرایط ، استفاده از سر دوشهای کاهنده مصرف آب را بر روی شیرهای آب منازل و محیط کار خود نصب کنیم چرا که این کار 50 تا 75 درصد مصرف آب را کاهش می دهد.

 وی در خاتمه گفت : به همه دست اندر کاران عرصه سلامت و یاوران  مدافعان سلامت خداقوت عرض می کند و امید دارد با تاسی از فرموده خداوند کریم در قرآن مجید که می فرماید: " قطعا به دنبال هر سختی آسانی هست " برای شکست کرونا به مدد الهی در کنار هم تلاش کنیم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: