پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۱
ملاقات عمومی محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد ظهر شنبه ۲۵ بهمن ماه با حضور معاونین، شهرداران مناطق و روسای سازمان های تابعه در سالن جلسات شهرداری مرکزی برگزار شد .
در این جلسه، ابتدا بیش از ده نفر از اهالی گلدشت شرقی بلوار کریم خان زند جهت بیان مشکلات و معضلات منطقه خود وارد سالن جلسات شدند.

محمد شریفی مقدم پس از شنیدن سخنان اهالی کریم خان زند و خیابان های منتهی به آن، اظهار داشت: در راستای اتصال کریم خان به بلوار بهارستان دو جلسه با سید محمد قاسمی مدیر سابق مخابرات و یک جلسه با آقای شمسی فر مدیر جدید این شرکت در خصوص ساختمان شهید رحیمی اسبستان داشته ایم و اکنون به مرحله کارشناسی سه نفره رسیده ، ان شاء الله به زودی با مخابرات به توافقاتی خواهیم رسید .

شهردار خرم آباد، افزود: متاسفانه پیمانکار قبلی به تعهداتش عمل نکرد و امیدواریم پیمانکار جدید انسان متعهدی باشد و با جدیت شروع به کار کند .

محمد شریفی مقدم به سخنی قابل تامل رسید: ۵ ملک در انتهای خیابان رنگین کمان واقع شده اند که مانع اتصال پشته حسین آباد به کریم خان و سپس به بلوار بهارستان می شوند، علی رغم ۴ بار توافق با مالکین متاسفانه هیچکدام همکاری نمی کنند و ما به اجبار در حال اخذ حکم ضرورت طرح هستیم و فرصت ما و شهروندان باید در راهروهای دادگاه تلف شود .

سعید فتوحی شهردار منطقه ۳ و حمید علیرضایی معاونت خدمات شهری شهرداری خرم آباد نیز هر کدام در گفت و گوی جداگانه و در حضور شهردار خرم آباد قول مساعدت و همکاری در ارتباط با آسفالت، نظافت معابر و روشنایی پارک ها را به اهالی کریم خان دادند .

براساس این گزارش ، مراجعین دیگری از هر قشر و صنفی به سالن جلسات آمدند و هر کدام با محمد شریفی مقدم مشکلات خود را بیان و در پایان از تدبیر و درایت وی به دلیل برگزاری ملاقات های مردمی تقدیر و تشکر کردند .

 قصه ای که در ملاقات های عمومی شهردار خرم آباد در شهرداری مناطق ۱ و ۲ و ۳ رخ داد، باز هم امروز تکرار شد؛ با مراجعه و شکایت یکی از اربابان رجوع از مامور ناظر در شهرداری منطقه یک، محمد شریفی مقدم به سعید القاصی رئیس بازرسی شهرداری تاکید کرد تا نام این کارمند خاطی را در لیست همیشگی خود یادداشت و در اسرع وقت پیگیر شکوائیه و کار این ارباب رجوع شود .
خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: